• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Otázky pro Ludi

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
osobnostn%C3%AD%20ot%C3%A1zky.png

2. 6. 2019 bude rozhovor s hráčkou @Ludi. Máte na ní nějakou otázku? Zeptejte se, ráda vám jí zodpoví. ;)

Podle vašich ohlasů jsme rádi, že se vám Osobnost Elvenaru líbí. Byli bychom rádi za vaší větší zvídavost! Můžete i navrhnout další osobnost, o které byste se rádi něco zajímavého dozvěděli.
 

aikomi

Mistr slova
Co tě vedlo k tomu založit si spolek sci-fi ? Máte nějaké zásady, které by se u vás měli dodržovat? Jak jsi si vybírala spoluhráče? Jedete všechny turnaje naplno?
Která eventová budova tě nejvíce zaujala? Jsi spokojená s posledním eventem co se týká kulturních budov?
Máš doma jakékoliv zvíře, které ti dělá společnost?
 

Dymer

Pokročilý žák
Znám hráčku i její harém. A zajímalo by mě, co jí vede k nesnesitelnosti k hráčům pod úrovni trpaslíků. Proč očekává od svých členů podbízení a slaboduché chování. Také by mě zajímalo, jestli už ve svém spolku začala důvěřovat své radě. Nebo proč na potkání říká "mě se hráči dost svěřují" a pak jejich tajemství říká do zpráv jiným.
Ve skrze, týden v jí řízené samotce mi stačil pochopit její uvažování natolik, že bych se ještě zeptal jestli už má smysl pro humor a zda jí konečně něco říkají metafory.
 

Ludi

Veterán
@Dymer Slušné chování, které je u nás normální, není slaboduchost. Jsme společenství rozvinutějších hráčů a z hlediska spolupráce a obchodu je potřebné, abychom přijímali hráče, kteří mají již něco odehráno. A tys měl nějaké tajemství? O tom nevím. Není důvod, aby mi hráči nějaká "tajemství" svěřovali. Natož, abych je dál někomu posílala. Každopádně ti děkuji, že máš o mě takovou starost, je to od tebe pěkné. Projev takové laskavosti jsem nečekala.
 
Naposledy upraveno:

xonny

Pokročilý žák
Znám hráčku i její harém. A zajímalo by mě, co jí vede k nesnesitelnosti k hráčům pod úrovni trpaslíků. Proč očekává od svých členů podbízení a slaboduché chování. Také by mě zajímalo, jestli už ve svém spolku začala důvěřovat své radě. Nebo proč na potkání říká "mě se hráči dost svěřují" a pak jejich tajemství říká do zpráv jiným.
Ve skrze, týden v jí řízené samotce mi stačil pochopit její uvažování natolik, že bych se ještě zeptal jestli už má smysl pro humor a zda jí konečně něco říkají metafory.

Dymere, byl jsi se svoji souputnicí McCoy v našem týmu celých 5 dní! Takže o fungování nic nevíš. Během této doby tvoje "mladičká" přítelkyně zveřejňovala v diskusi odkazy které byly silně pod čarou, s humorem to nemělo nic společného a už vůbec ne se hrou! Navíc urážela koho mohla. Já na místě Ludi bych ji vyhodil obratem! Ty jsi odešel dobrovolně s ní.
Navíc nás ostatní urážíš tím, že se podbízíme a máme slaboduché chování. Pokud se Ludi někdo svěřuje tak k ní má důvěru a jen hlupák se svěřuje někomu ke komu tu důvěru nemá. Nevím o tajnostech které by Ludi rozesílala.
Co se nových členů týká, tak každý klan má nějaké podmínky a ty co nastavila Ludi jsou přijatelné i pro členy kteří ještě nejsou ani u trpaslíků. Pokud by je nesnášela, tak je nepřijme a pokud vím, tak ochotně poradí každému kdo o tuto radu stojí.
Mám li hodnotit, tak z tvého příspěvku smrdí lež a nenávist!
Moje osobní hodnocení Ludi je to, že se jedná o jednu z nejlepších velitelů klanů a nakonec o tom vypovídá i stabilita členů.
 

DeletedUser4409

Guest
@xonny No tak o tom jestli je nejlepší velitelkou by se dalo hodně polemizovat :-D :)

// Odstraněna citace. Jumala
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ludi

Veterán
Nevím, jestli existuje něco jako "nejlepší velitel". Tyhle věci se nedají porovnávat, protože hráči mají různou představu o tom, co je to "dobré společenství". Někdo chce turnaj na 10 beden, někdo hlavně legraci a pokec, někdo zase něco jiného. Každý velitel má svoje priority a je důležité, aby se sešli hráči, kteří mají podobnou představu o tom, jak chtějí hrát. Sci-fi je v pohodě, jsou tam skvělí hráči, bezvadně se navzájem doplňujeme a to je paráda.
 

DeletedUser3281

Guest
Správný spolek není o veliteli ale o fungujícím týmu lidí.
 

aikomi

Mistr slova
Přesně, záleží potom, co komu vyhovuje. Není to jen o veliteli, ale i o kolektivu. Samozřejmě se nezavděčíš všem.
 

Ludi

Veterán
@ExplorerFfff Máš pravdu, ale je na veliteli, aby fungující tým, který má jasné priority, postavil. Chvíli to trvá, než se společenství vyladí, ale když se to podaří, tak je to moc fajn.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru