• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Orkové v požehnání nebo kouzle

12alfa

Pokročilý žák
Ahoj,
už delší dobu mi připadá, že by bylo skvělé mít podobné požehnání, jako je na zásoby, i na orky. Případně kouzlo jako je na suroviny či zásoby, které by se dalo použít na množírny. Spotřeba orků je totiž ve hře tak mocná, že stěží dokáže pokrýt zábavu v turnaji, ve Věži a vylepšování. Takže např. na výcvik ve stratégy apod. už nezbývá. Nebo alespoň mně ne (množírny mám 4 + čarodějku z eventu).
 
Kouzlo by určitě helflo. Klidně i na další zdroje - mana, semeno, urina... Proč ne? Čím víc, tím méně by jich stejně člověk měl. A záleží hlavně, kolik by to dávalo, bo tyhle zdroje nemají limity...
 

12alfa

Pokročilý žák
@Mescal Jistěže vím. Ale mně by se líbilo něco, co nezabírá místo na ploše. :D Něco, co by mohlo být odměnou při eventech nebo turnajích, ve Věži... Prostě když se můžou očarovat dílny a manufaktury, tak proč ne množírny, když také vyrábějí zboží?
@Emhyr var Emreis II A tak manu a semena vyrábí docela dost různých budov a při každém eventu se dají získat nějaké s lepší produkcí... Urunium zatím nevyrábím, tak nevím, co je to zač... Ale ti orci mi připadají docela úzkoprofiloví... na to využití a spotřebu... :D
 

Lovec Krys

Legenda
1645469566658.png

Nemám nic proti, za předpokladu, že mi to nebude ubírat jiné, cennější zdroje.
 

GorGlin

Veterán
Požehnání na orky není možné srovnávat s požehnáním na mince nebo zásoby, protože zásoba orků není omezena.
Jejich spotřebu můžeš řešit přes výstavbu zbrojnic a plánovanou tvorbu zásob.
 

12alfa

Pokročilý žák
@GorGlin To si asi nerozumíme, protože mně šlo o přirovnání, princip. Zásoby a mince jsou sice omezené, ale třeba suroviny ne a na ty jsou posilovací kouzla, požehnání na jednotky nebo požehnání na vb nejsou početně omezena, můžeš jich mít, kolik jich jen seženeš.
 
Nahoru