• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Orkové jako úplatek v provincii

DeletedUser6057

Guest
Ahoj.
Jsem ve fázi víl a narazil jsem při průzkumu provincií na to, že u velmi těžké provincie už musím uplácet v podobě orků, které ještě nemůžu produkovat, protože nemám výzkum množíren. Je to tak správně nastavené, že se pro uplácení má používat "surovina", kterou nemůžu získat?
Mám 184 dokončených provincií.
 

DeletedUser5230

Guest
Ano,je to správně,vzhledem k tomu že dobíjíš provincie napřed než je doporučováno pro kapitolu ve které jsi musíš počítat s tim že nároky se budou zvyšovat a měnit.te´d ti nezbývá než čekat než se dostaneš do kapitoly orků a nebo jsou nějaké eventové budovy které orky taky produkují
 

DeletedUser6094

Guest
Jenže budovy z eventu, ktere produkuji orky budou správně fungovat, az v kapitole. Me slo o 1 provincii, abych se dostala k dobre sousedce, takze jsem použila diamanty.
 

Lovec Krys

Legenda
@donutka Myslíš, že když se snaží vyjednávat ve vílách provincie s orky, že je bude možné vybojovat? Tam je skoro100% šance, že ty provincie jsou rudé a tudíž nevybojovatelné.
 

Ludi

Veterán
@Lovec Krys Přesně, to vybojovat určitě nepůjde, ani kdyby hráč měl vyzkoumané všechny dobrovolné zvětšení oddílu. Jediná možnost je počkat do orků. Vzpomínám si, že jsem kdysi tohle taky řešila.
 

Lovec Krys

Legenda
@Ludi Taky to mohlo být myšleno jako legrace - viz. smajlík na konci (ale v dnešní době člověk nikdy neví, co kdo myslí vážně a co ne).
Ale orkové jsou první brzdou pro overscouting (alespoň pro ty, co neprojdou výzkumem dostatečně rychle - mi zbývalo při přechodu do Orků ještě 10 nedobytých provincií bez orků). Zatím hlavní brzdou je limit rozšíření z provincií, který dle náznaků nehodlají navyšovat dříve než budou muset, takže nás chtějí donutit přestat s overscoutingem.
 

DeletedUser4336

Guest
Některé opravdu jdou, ale nebývá to moc časté, např. když mají převahu pomalých těžáků a je tedy možné bojovat s jednotkami na dálku, záleží i na mapě. Ovšem než bych takto ztrácel nervy, radši bych si počkal na kapitolu orků.
 

Ludi

Veterán
Zkoušet vybojovat červené provincie může v klidu ten, kdo nehraje turnaje. Jasně, že se občas dá výjimečně i něco vyhrát, ale za cenu velkých ztrát vojska a to pak chybí v turnaji. Kdo nehraje turnaje a vojsko používá výhradně při získávání provincií, tak pokus o boj je jasná volba. Kdo hraje turnaje, tak je to jinak. Do konečného limitu mám posledních 6 provincií a vybojovat je to nyní snadnější než dřív. Až do čarodějů jsem dělala všechny výzkumy zvětšení oddílu a teprve pak jsem volitelné začala vynechávat. Pořád mám provincie zelené a boje velmi snadné. I tak někdy raději vykoupím, aby mi nechyběli vojáci v turnaji.
 

DeletedUser4336

Guest
Tak já velmi těžké provincie bojovat nedoporučuju, ale tuhle když jsem neměl surky a musel jsem plnit úkoly v události (vždy přichází taková posloupnost, že když není zrovna turnaj, tak je to zápřah na provincie), tak jsem byl donucen jich pár zkusit, a když jsem si dobře vybral, tak jsem odešel s vítězstvím i téměř beze ztrát. Turnaje hraju a nemám problém týmu v něm přinášet, jedu hlavně na boj, a když mě to nas*, tak vykoupím. Nepovinné oddíly jsem vynechal, takže v normálních provinciích mám téměř vše červené, po vyzkoumání oddílu pak některé oranžové, takže je musím vykupovat, ten boj byl myšlen spíš jako výjimka, když už nemůžu vykupovat, a přesto jdou některé ubojovat a nezruinovat se na jednotkách.
 
Nahoru