• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát orientace po městě a mapě

DeletedUser312

Guest
nemám u notesu myš a tak bych docela uvítal možnost posouvat svoje město a mapu ne dvojhmatem na "myšítko" ale pouhým kliknutím na směrový kříž se šipkama co jsem sledoval tak ideální místo na něj by bylo v pravým horním rohu ;-)

to samý ale podle mě asi pro daleko větší skupinu hráčů důležitý je že při projíždění aliance abych jim odklikl výpomoc musím až 7X kliknout abych se dostal k dalšímu hráči.... popravdě je to dost demotivující tuto pomoc klikat zvlášť když za to mám doslova do písmene kulový... šlo by to určitě vyřešit dvěma šipkama doleva a do prava v pravým dolním rohu obrazovky vedle kolečka nastavení.... to samý by se hodilo u klikání pomoci hráčům na mapě.... obchod zná moje sousedy a nabízí mě s něma lepší ceny tzn určitě by mělo jít po kliknutí na šipku jednoduše přeskočit do dalšího mnou objevenýho města
 

Sindri

Guest
Nedovedu si představit, že bych se kvůli jedné stránce učil posouvat jinak... pro mě je klik a posun na touchpadu zažitá věc. Asi je to tím, že touchpad používám pomalu častěji než myš, byť ji mám pár centimetrů od sebe.

Co se týče praktičtějšího motivování... navrženo to také již bylo, uvidíme. Nicméně není úplně tak pravda, že bys za to nic neměl... máš - mince. A pokud motivaci opětuješ, tak i zásoby. Navíc pokud někoho motivuješ ty sám, naopak mu to dá důvod motivovat i tebe.
 

DeletedUser312

Guest
;-) trošku ti tu odpověď stížím..... klikám to z mobilu přez teamviewer na kompu doma... holt není mobilní verze..... posunout si plochu na tomhle o 10 cm je otázka cca deseti minut ;-) .... proto by se mě líbil ten navigační kříž....

a včil mudruj :-D
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Z mobilu taky funguji. Tedy ne tak často, většinou mám možnost být na ntb. Každopádně stačí si stáhnout prohlížeč, který podporuje flash. Ano, není to ideální, to je pravda :D Ale s trochou šikovnosti jde i celkem slušně posouvat... a to stejným způsobem :)

akorát tam je to složitější, že se musíš přesouvat (klikat) přes místo, kde není postavená budova. To je jediná nevýhoda. Nebo aspoň já jsem zatím jiný způsob nenašel. Každopádně, 10 minut mi to nezabere ani náhodou :)))
 

Eragon92

Znalec fóra
10 min. to není ale někdy mám pocit, že to je věčnost a pije mi to krev :D a netuším jak se budu posouvat až budu mít větší město a neuvidím volný prostor kde půjde kliknout. Takže docela bych uvítal kdyby přibyla možnost jak se posouvat po městě.
 
Nahoru