• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opar vidění

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4561
  • Vytvořeno

Lovec Krys

Legenda
Akademie kouzel - záložka řemeslná výroba.
Je to odměna za dokončení výroby.

Pokud není postavena Akademie kouzel, je nutno ji postavit - POZOR NEJDE ZBOURAT - anebo ukončit úkoly a po zbytek eventu jenom sbírat korály kolem vesnice.
 

aledaa

Kolemjdoucí
Prealiena
Mám stejnou otázku jako
twinik

po levé straně mi naskočil úkol že mám dát 40 oparů vidění ,začala jsem hrát a z toho návodu na wiki to fakt nechápu,úkol mi tam trčí už pět dní a nemůžu pokračovat,mohl by mi prosím někdo poradit jak se toho úkolu zbavit nebo jak ho splnit?
Děkuji moc.
Lovec Krys....děkuji ted už jsem to pochopila mám dva opary :D, no tak to než se dostanu k těm 40 tak bude konec, ale ještě jednou moc děkuji za vysvětlení a pěkný den ahojky
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
Musíš něco vyrobit v akademii kouzel.
Opary vidění jsou ty podivné znaky u ikonek dole v pravém horním rohu na obrázku níže.
Např. já teď vyrábím budovu "Velký magický násobitel", za kterou dostanu 9 oparů vidění:
1585807457343.png
 

Green Jane

Šéfkuchař
:cool: Jedna poznámka k pobavení (netýká se předchozího) : jsem u trpaslíků a úkolář (který nejde odmítnout) pořád psal - postav kamenolom na žulu - i když
už ho mám dávno postavený . Tak jsem se obrátila na oporu - a co myslíte, že mi odpověděli ? "postav kamenolom na žulu" . Že už tam je , si ani nezaregistrovali . Tak jsem to vzdala , už postavený kamenolom jsem prodala -a postavila ho znovu . A- zelená fajfka naskočila - splněno . Tak to bysme měli . Zdravím všecky a přeju pěkné Velikonoce . :cool: :cool:
 

Lovec Krys

Legenda
Protože zadání úkolu zní Postav Kamenolom, nikoliv měj Kamenolom.
To že ten úkol je naprosto blbý, protože předpokládá, že budeš stavět Kamenolom, až ti to přikáže a ne hned, jak můžeš, je věc jiná.
 
Nahoru