• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Úkoly Opakovatelné úkoly

Saux

Znalec fóra
[Shrnutí] – Změna opakovatelných ůkolů
[Podrobnosti] - Změna / zvýšení opakovatelných ůkolů
[Důvody] - Zatraktivnění hry
[Dopad na jiné herní prvky] - žádné

Opakovatelné úkoly jsou vděčným tématem zdejší diskuse :) Mnoho hráčů je využívá, já osobně taky, proč ne. Jen mi přijde poněkud otravné až ubíjející, neustále klikat na odmítání úkolů, a pořád dokola " Upéct 8x chleba", "Vyrobit 6x pokročilé nástroje" apod. Proto navrhuji rozšíření těchto úkolů o další, které by podle mě mohly být pro mnoho hráčů vítaným zpestřením hry. Navrhuji pouze názvy úkolů, odměny za splnění nechám na jiných:

- Proveď průzkum jedné provincie
- Proveď jedno rozšíření města z výzkumu
- Proveď jedno rozšíření města z provincie
- Uděl 20x sousedskou výpomoc
- Vylepši 1 prastarý div, který vlastníš, na vyšší úroveň
- Vyrob 3 libovolná kouzla
- Očaruj 2 dílny (kouzlo zásob, či jak se to jmenuje)
- Očaruj 2 manufaktury (magická výroba, či jak se to jmenuje)

atd., atd. Určitě by to bylo pro hráče zajímavější, než tupě kliknout na "Upeč 8x chleba" :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4646

Guest
Zdravím

@Saux - Věř mi že tě chápu. Ale je třeba taky chápat jiné hráče kteří využívají i jiné úkoly. To co jsi navrhl ty tak líbí se mi akorát sousedská výpomoc na to by mohla navazovat výpomoc ve společenství a to očarování. Ostatní mi připadá stejně otravné jak úkol na vylepšení hlavního sídla. A proč? Zeptám se na ty ostatní úkoly navrhované tebou kolikrát to budeš plnit i v dalších kapitolách?
Já osobně nevidím problém v zadání úkolů ale hlavní problém jsou odměny.
 

DeletedUser3079

Guest
Je to skvělý nápad a budu rád když se tady objeví. Já ty chleby a podobné od doby trpaslíků už vůbec nedělám. Protože raději vyrábím 9h.
Ty kouzla bych ocenil mnohem více, stejně jako i dávání knih do divů druhému hráčovi, nebo vylepšení divu či výrobu kouzel samotných.
Mohl bys tam připsat i: "Najdi Truhlu" To ocení každý hráč, a nevím proč tam toto kouzlo už není :D ;)

:D SUPER SKVĚLÝ NÁPAD :D
 

DeletedUser341

Guest
Mnohem více, než přidání úkolů navíc, bych ocenil snazší překlikávání mezi nimi. Už takhle jich je hodně, a když ještě nějaké přibudou, a přitom zůstane současný systém, tak to bude mor :(
 
Nahoru