• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Opakované úkoly a mapa

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Vlnik

Guest
Vážně nevím, jak to lépe nazvat :D

Verze hry: 0.22.258-92eb3d1-(master) (2015-08-11 9:20)
Herní svět: Arendyll (nečekaně :D )
Prohlížeč a jeho verze: Firefox 40.0.2.5702
Verze Flash Playeru: 18.0.0.232
Operační systém: Windows 10
Rozlišení obrazovky: 1366 x 768
Jméno (vaše přezdívka ve hře) účtu: Vlnik
Herní rasa: Elf

Jak častý je výskyt chyby (jak často se opakuje): Vždy

Název úkolu: Výběrčí daní (možná i jiné, to zatím nemohu potvrdit)

Současný stav:
Pokud jsem zrovna na mapě a po splnění úkolu se k němu znovu proklikám, nejde pak otevřít žádné město ani oblast, musím se nejdřív vrátit do svého města a pak zpátky na mapu.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkuji! Bohužel ač jsme se snažili sebevíc, chybu se nám nepodařilo reprodukovat. Smím se prosím zeptat, zda se už někdo s něčím podobným setkal?
 

Anubis

Guest
nejsem si jistej jeslti konkretne v tomhle ukolu,ale ano neco podobneho se mne jiz stalo nekolikrat..jen si nejsme jisty jestli jsem dokoncil ulohu a prekliknul na jinou a neslo mi se dostat na dalsi mtoivaci sousedskeho mesta a nebo to bylo necim jinym..ale rek byhc ze je to asi tak jak popisuje vlnik na 90%...zaver se rozhodne shoduje tzn,ze jsem musel kliknout do sveho mesta a pak teprve slo navstivit sousedske mesto.
A to proklikani se ke stejne uloze musi byt na mape a ne treba ve meste,pak to jde normalne

Edit: prohlizec take Firefox
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Vlnik

Guest
Já si říkám, jestli nebude problém spíš na straně firefoxu. Poslední verze si celkově s flash playerem nějak nerozumí (aneb "ono to funguje, rychle, musíme to opravit" :D ). No uvidíme, zkusím zítra někde vyhrabat jinou verzi, jestli nepomůže.
 

Anubis

Guest
Flash player uz mel davno skrachovat,to je snad nejvetsi shit v ere soucasneho internetu,nesnasim ho :D Nechci to svadet na firefox ten mam rad :D :D . Mne sem po posledni aktualizaci Elvenaru (0,22) sekne cely prohlizec a musim ho vypnout pres spravce uloh..nahodne cca 1x za den
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru