• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Okouzlující strom

iDavis

Legenda
Hurá do toho. :) V spoileri nižšie info k akcii so zoznamom úloh.

Všetky uverejnené informácie vychádzajú z bety a je možné, že dôjde k zmenám po zavedení do hry.

Začiatok: 13.6.2017
Koniec: 27.6.2017

Charming_Tree_Forum_Header.png

Behom akce sú dostupné 2 úkolové sady...
EL_-_akcia_-_ok_zluj_ci_strom_2017_-_sada_loh.png
EL_-_akcia_-_ok_zluj_ci_strom_2017_-_sada_loh.png


Prvá sada ponúka 21 úloh. Nasledujúca úloha sa odomkne vždy splnením predchádzajúcej. Druhá sada obsahuje jednu úlohu.
1. Utrať 1 VB
2. Získaj malé množstvo zásob
3. Kúp 1 VB
4. Získaj 2 relikvie
5. Vyrob 3x jednoduché nástroje
6. Vyrieš 3 strety
7. Získaj malé množstvo mincí
8. Získaj 1x kúzlo Sila zásob
9. Vyrob 30x chlieb
10. Vyrob 5x košík jedla + získaj decentné množstvo zásob
11. Vyrob 10x pokročilé nástroje + získaj decentné množstvo zásob
12. Vyrob 3x sada nástrojov + získaj decentné množstvo zásob
13. Trénuj 100 vojakov
14. Preskúmaj 1 provinciu ALEBO vylepši 1 budovu na level 12 alebo vyšší
15. Utrať 30 VB
16. Vyskúmaj 1 technológiu
17. Získaj 2x kúzlo Sila zásob
18. Získaj veľké množstvo mincí
19. Trénuj 150 vojakov
20. Získaj 24 relikvií
21. Vyrieš 24 stretov

Poznámky:
- úlohy v ktorých je možnosť výberu z viacerých zadaní sú označené
EL_akcia_ve_k_noc_2017_znak.png

- presné náklady v úlohách so zadaním „Získaj malé množstvo...“ závisia od vašej aktuálnej kapitoly
1. Dokonči všetky úlohy prvej sady

Po dokončení druhej sady obdržíme hlavnú cenu akcie.

Čo môžeme získať:
  • 1x mramorová relikvia
  • 1x oceľová relikvia
  • 1x drevená relikvia
  • 1x kryštálová relikvia
  • 1x svitková relikvia
  • 1x hedvábní relikvia
  • 1x elixírová relikvia
  • 1x relikvia kouzelného prachu
  • 1x drahokamová relikvia
  • 2x kúzlo Magická výroba
  • 2x kúzlo Magický dar
  • 7 VB
  • 1x náhodná runa
  • Okúzlujúci strom


Zoznam odmien:

EL_-_akcia_-_ok_zluj_ci_strom_2017_-_h.odmeny.png
 
Naposledy upraveno:

Silver Whisper

Guest
Krása, jsem nadšená :D:D:D. Okouzlující strom je vážně okouzlující a stojí za něj bojovat :). Hodně štěstí všem ;).
 

DeletedUser1590

Guest
Hurá další kulturní budova, která nedává manu a je tedy v podstatě na nic.
 

DeletedUser3079

Guest
Není :) Někteří hrají ještě bez many, těch skoro 1000 kultury nám pomůže opravdu hodně :)

Moc děkuji celému Elvenaru že myslí i na nás malinké levlíky ♥ :D Aji vám třeba tam něco dají :) Manu bych bral v předstihu také :D A jak :D ♥ =)


Jinak má už někdo seznam úkolů? :)))
 

DeletedUser2455

Guest
Baví mě tato "farma", a to tak, že MOC !!!
Ti co to dělají, eventy+vylepšování si zaslouží DÍÍÍK!
Elvenar hraji necelý rok, unaven z bojových "klikaček" do kterých sypu kačky a nikoho tam nezajímá názor hráčů.
+++++!!!
 

DeletedUser467

Guest
Ajaj, k úkolu číslo 16 není anebo? Tak to bude problém :( Škoda, budova je fajn a vůbec nevadí, že nedává manu ;)
 

DeletedUser3281

Guest
Mohu mít dotaz? Když jsem získal Mohylu, byl jsem ve věku 3, dnes jsem ve věku 4 a množství kultury se nezvýšilo, znamená to i tady, že kulturu dává stavba jen takovou, ve kterém věku byla získána? Chápal jsem to tak, že kultura těchto budov je relativní ale pokud ne, tak zrovna "vyřeš 24 střetů" bude tak drahý co do surovin, že se skoro nevyplatí do toho za těchto podmínek jít.
 

iDavis

Legenda
@ExplorerFfff áno je to tak, kultúrne budovy postupom do vyšších kapitol svoje bonusy nezvyšujú, navždy budú mať také bonusy aké mali v momente keď si ich získal. Avšak budú ďalšie akcie, tam získaš nové kultúrne budovy a tak ich budeš môcť postupne obmieňať. ;)
 

Silversnake

Mistr slova
Nedobrá kombinace úkolů.....plnit úkoly v dílně a ještě získávat zásoby.... mám plný sklad a nemůžu tedy "sklízet" další, protože to není za co utrácet.... stavby nestíhají a manufaktury také ne..... mělo to být kombinováno s penězi, alespoň by člověk mohl oběhnout více lidí a motivovat......
 

Silversnake

Mistr slova
JJ ale to už je nouze nejvyšší, bohužel jsem to tak musel využít....

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
Pomaly ale iste začínam mať obavy z úloh na zber relikvií a riešenie stretov. Za pár dní začínam víly a na mape sa mi už objavujú provincie vyžadujúce orkov. Počet provincií ktoré som schopný vyjednávať tak klesá a vzhľadom k tomu ze k orkom mám ešte pomerne ďaleko, obávam sa že mi dostupné provincie čoskoro dôjdu a nebudem tak schopný tieto úlohy plniť tak ako doteraz. Osobne sa nerád spolieham len na turnaje a susedské bedničky, na boj uz vôbec nie, takže od tejto chvíle robím provincie už len pre akcie. Snáď mi to dovtedy nejak vystačí..:rolleyes:
 
Nahoru