• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Okouzlující strom

DeletedUser2449

Guest
Hotovo, ale ty poslední dva úkoly mi daly hodně zabrat, naštěstí jsem měl ještě rezervy v tom turnaji a zároveń prozkoumáno asi 9 provincíí takže se to dalo a kdybych se neflákal tak bych to stihl třeba už i včera. Bylo to těsné.:D
TIT8AzJ.jpg
 

DeletedUser2429

Guest
U te 16tky to anebo urcite je, pry se to lidem pripsalo po dokonceni budovy. Takze pocitam, ze tam je vyzkum anebo budova jako u 14tky jen to tam bohuzel neni napsane.
 

DeletedUser3290

Guest
Mám vyrobit tři okouzlující nástroje , ale nevím kde , jestli v oceli , na prkna nebo na mramor víc jich totiž nemám .
 

Darkness2613

Guest
Nástroje se vyrábí v dílně, jen nevím co to je okouzlující nástroje ;). Není to 3x sada nástrojů? To by bylo v dílně 24 hodinová výroba, ale možná se mýlím a je to jiný úkol :(.
 

DeletedUser3282

Guest
Ahoj, jsem tu celkem nová, jak splním tento úkol ? - Získaj 1x kúzlo Sila zásob
 

iDavis

Legenda
@ElliaMartell vyrobíš ho v Akademii kouzel ktorú vyskúmaš na konci prvej kapitoly. Ďalšia možnosť je získať ho behom turnajov, za riešenie turnajových provincií a pri dávke šťastia môžeš kúzlo získať aj zo susedských debničiek. ;)
 

Maxa

Znalec fóra
předpoklad mi bohuzel nepomuze. Nechápu, proc inno tuto banální chybu neopraví. Event neplnim na jednom z uctu prave proto, že ho nemohu splnit vyzkoumanim technologie. Vědět, že to jde budovou, plnil bych ho. ovšem nemam budovu vyssiho lvlu jak 7

Proč jen maji beta server, když chyby neopravují ?
 

DeletedUser1728

Guest
Vysvětlí mi někdo z moudrých jak mám splnit úkol 21??? Jak mám vyřešit 24 střetů když na průzkum jedině provincie potřebuju těmeř tři dny a to po vyzkoumání pokročilého průzkumníka /jinak to byli téměř 4 dny/ a potřebuju teda prozkoumat tři provincie abych se dostala ke 24 střetům. To činí dohromady min 8 dnů a do konce je pět a půl. To se někdo zas vyřádil při vymýšlení úkolů. Děkuji, propříšte nabídněte puntík na odmítnutí ať to 13 dní neotravuje
 

OrickJ

Znalec fóra
Možná to chtělo se dopředu už připravit.Sice nejsu tak daleko, šlo to rychleji, ale přesto jsem se nachystal.Seznam úkolů byl dostupný v předstihu.Odměna pro pokročilé hráče není až tak atraktivní, ale pro nás hráče na začátku hezká a dostačující.:D
 
Nahoru