• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Ohnivý Fénix z nuly na max

Nitramek

Pozorovatel
Ahoj , začal jsem hrát až po eventu na Fénixe , takže mi unikly artefakty i budova jako taková .

Z věže byl ohnivák stažen .

Je nějaká šance ( výhledově ) získat artefakty pro vylepšení na MAX ? A jak ?

Díky
 

Hexik

Znalec fóra
urcite sance je sama jsem zacla hrat az pozdeji ale uz se rysuje rozhodne se ale vyplati pomalu delat nez si rikat je to na dlouho a vykaslat se na to
 
pravda, je to o štěstí. Jel jsem 6x věž na maximum a získal taky jen 3 artefakty (někteří hlásili i 0). Na druhou stranu pokud dohraješ událost, tak minimálně 5 nebo 6 kousků pořídíš výměnou za nové a pokud máš i pár plánků, tak to třeba dotáhneš i na 9
 

Nitramek

Pozorovatel
@Emhyr var Emreis II jestli se ale dají artefakty měnit jen po dobu EVENTU a DS , tak je to docela .... docela hodně o štěstí a i tak dost pochybuju , že ti za tak krátkou dobu padne v akademii recept na výměnu . To , že na to potřebuješ pokaždé 10 činidel ani nezmiňuju .... .

// Odstraněna citace. Jumala
 

Nitramek

Pozorovatel
No , on by obecně nebyl o tuhle budovu takovej zájem , kdyby i ostatní evetovky stály za něco . Třeba poslední " SÁNĚ" .... děs :eek:
 

prchlik

Znalec fóra
Ohniváka z nuly na max, je nyní práce na rok, pokud nemáte opravdu velkou dávku štěstí. Já jsem začal Ohniváka dělat před rokem. Tehdy byla akce na jiného fénixe a výměna artefaktů 2 nové za 1 starý. Navíc tehdy jsme získali 3 staré artefakty za splnění úkolů, o tom si nyní můžeme nechat zdát. A Ohnivák byl po akci na deváté úrovni to znamená, že jsem překraftil 10 nových artefaktů. Nedávno z věže jsem dostal poslední artefakt, a konečně je Ohnivák full. Chce to prostě trpělivost.
Pro info na podzim jsem dělal hnědého medvěda z nuly. A dostal jsem ho na level 7.
 

Hexik

Znalec fóra
nevim me recepty chodi v pohode, ale je pravda ze kdyz na neco cekam ve vyrobe snazim se mit tam tech 5 novych moznosti takze pred zmenou receptu vyrobu urychlim spis v podstate mrknu co se me libi to vyrobim instatne a je po starostech docela by me zajimalo jestli pak je ta sance opravdu vetsi i tak delam i to ze ty ruzne zakladny na fenixe nebo jine mam ve sklade vyrobene jen proto aby me neprekazeli v nabidce
co se tyka samotneho vylepseni na bete uz jsem se trebas dostala na 10 hraju tam neco pres pul roku takze jsem ziskala z veze nakych 5 a pak vyrabela pres event fenix je tam na max a kamoska co tam hraje se mnou stejne dlouho a i vezovala tak nejak na stejne urovni mela 2 artefakty z veze a pak dojela na 9 pres event takze taky moc pekne pokud bude ds tak da jeste 10 kdyz ji prijde do vyroby
 

FanHell46

Kolemjdoucí
Ahojte, mám dotaz : kdybych měl náhodou dva ohniváky a oba nakrmané, sčítá se jejich efekt, nebo ne? Díky za odpověď.
 

jana.souck

Pokročilý žák
Já jsem dneska měla nabídku na výměnu bez popelavého fénixe, už si přesně nepamatuju, co to chtělo, ale skočila jsem po ní a mám i posledního starého fénixe na max.
 

Deleted User - 273321

Guest
Když se dá měnit zboží za zboží ,proč se nedají měnit artefakty za artefakty ;)
 

Serza7

Učedník
Ahoj , začal jsem hrát až po eventu na Fénixe , takže mi unikly artefakty i budova jako taková .

Z věže byl ohnivák stažen .

Je nějaká šance ( výhledově ) získat artefakty pro vylepšení na MAX ? A jak ?

Díky
Ja bych to měnil v akademii za planky z turnaju a za 7 měsicu bych ho měl postaveny.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru