• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Odmena u turnaje

DeletedUser1816

Guest
Zdravim, dnes byl ukoncen elixirovy turnaj. Jako odmenu mi to dalo elixirove relikvie, turnajove body a truhlicku...kterou jsem nijak neotevrela ani uz nenasla zadnou odmenu. Tak se chci zeptat jestli je to jako chyba nebo kde bych to mohla najit. Diky za odpoved.
 

DeletedUser1816

Guest
A dalsi chybu jsem nasla dnes rano, kdyz mi to neuznalo ukol: Vylepsi hlavni sidlo.
Hlavni sidlo jsem vylepsila a ukol neuznan za splneny.!
 

Magni

Guest
Dobrý den,

k prvnímu problému si dovolím citovat příspěvek Forsetiho, který odpovídal v jiném tématu už jinému hráči na podobný dotaz. Tedy:
Obsahem tajemných truhliček na konci turnaje jsou úlomky run, které jste během turnaje získali. Součástí truhliček měla být i nápověda, která měla zobrazovat, které runy jste přesně získali. Bohužel tato nápověda zatím nefunguje tak, jak jsme předpokládali. Omlouváme se. :)

A k druhému problému prosím kontaktujte herní podporu, rádi se Vám na problém podíváme! :)
 
Nahoru