• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Odměny za sousedskou výpomoc

150koni

Pozorovatel
Zdravím všechny hráče. Nelíbí se mi, že ač dávám pravidelně všem sousedům výpomoc jsem odměněn zásobami jen od hráčů, kteří mi tuto výpomoc opětovali. Což je špatně, protože jsem trestán za to, že můj soused na mne kašle a neopětuje mou pomoc. Je to trochu nespravedlivé. Bonus nedostanu u 2/3 sousedů, protože buď na to kašlou, a nebo mne ještě neobjevili. Je to tak trochu demotivující systém k poskytování pomoci.
Změnu bych udělal v tom, že bonus zásob by byl za mou pravidelnou a opakující se výpomoc stejnému sousedovi. Systém tedy nebude sledovat kdo mi opětoval výpomoc, ale bude sledovat, jestli jsem tu výpomoc já opakoval a pravidelně opakuji. příklad: .... zopakuji výpomoc do 30h od posledního poskytnutí pomoci, tak dostanu bonus zásob .... opětuji výpomoc až za 35h tak už jsem bonus prošvihl a nedostanu bonus zásob.
Myslím, že tento režim by byl spravedlivější a více motivující k pomoci sousedům.
 
Nahoru