• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zavedeno Odměny za úkoly

Chtěl bych změnit systém odměnt? (surky,výzkumné body, diamanty,atd)

  • Ano

    Hlasy: 20 95,2%
  • Ne

    Hlasy: 1 4,8%

  • Celkový počet hlasujících
    21

jacinda

Guest
Zdravím, docela by mě potěšilo, kdyby odměny ta úkoly byly taky něco zajímavějšího, než jen peníze a nástroje. neuškodila by nějaká surovina, především od těch usedlíků, výzkumné body a čas od času v dějové linii i nějaký diamant. elvanar je snad jediná hra, která diamant prostě nedá. nikde, ani na betě. zlatý forge, tam byla aspon nějaká motivace to plnit.
 

DeletedUser76

Guest
Nezbývá mi nic jiného než souhlasit :) . Teď se sice odměny zlepšily v hlavní úkolové řadě, dostala jsem runy a relikvie :).
Nicméně body výzkumné a diamanty za odměny mi také chybí zde a velice by mne potěšily :).

Jako začínající hráč v jiném účtě založeném později jsem dostala zvláštní 3x odměnu diamantovou. Ne za plnění úkolů.
Ale na starším účtě nic takového po dobu hraní nebylo :(.
 

DeletedUser34

Guest
co tak odmena 1 kulturna budova bonusová ale to by chcelo sklad lebo posplnei by bol problem ju niekam docasne umiestnit ale body a dia tiež super nápad porípade odmena nejaký vojaci
 

Zharthuru

Mistr slova
Nevím jestli to tak mám jen já , ale zkušenosti si mohu koupit i za zlaťáky . Některé relikvie využiju jen v Akademii kouzel tak že by mi nejvíce pomohlo zboží .
 

DeletedUser2333

Guest
Nejde o to, že jsou odměnami peníze a kladiva, ale o to množství... jako v 8mé kapitole, kde budovy stojí v řádech statisíc a přitom dostávat za úkol 15 tisíc zlatých je fakt totální výsměch.
 
Nahoru