• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Odměny z turnaje

Prealiena

Velmistr písma
Tohle na mě vyskočilo po turnaji.
Může mi někdo říct, co to je?
Elvenar chyba.jpg
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Těžko říci co otazníček reprezentuje, ale tato položka vyskakuje již několik turnajů. A to číslo při zpětné kontrole získaných odměn, nelze s ničím spárovat.
 

Hexik

Znalec fóra
zahrajem si na tipovacku ja mam podezreni ze by to mohl byt pocet truhel v turnaji ale jsem tuze lina to zjistovat jinak kdo vidi ? je moc sikovny ja ho nepostrehla ani na cz ani na bete moc rychle odklikavam ...
 

Prealiena

Velmistr písma
@Hexik To mě taky napadlo. Pamatuji, že ten týden zástupce velitele hlásil, že jsme dosáhli čtrnácti truhel v turnaji.
Ale mohli to vývojáři udělat lépe, aby to bylo méně matoucí, pokud na to chtěli upozornit takhle.
 

Hexik

Znalec fóra
mozna proto nemeli vhodny sjjednocujici obrazek obe truhly vypadaji jinak prvnich 10 a pak nasledujici
rozhodne na predni strance na bete uz na tom pracuji a truhly videt jsou i milniky z veze na predni strane spolku za posledni tyden no vic to povi nez jen ty mince co tam jsou ted
 
Nahoru