• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová funkce Odměny z funkce Velitele.

DeletedUser5729

Guest
Tak to by bylo super.Ja to ted resim formou extra nevyhodnych nabidek,ktere clenum dle jejich pozadavku vykupuji.A kdyby sly budovy ci kouzla/pozehnani bylo by to uplne bezchybne.No ale je to moc fajn na to aby to proslo.Kazdopadne za me velke ANO
 

DeletedUser6094

Guest
Nedávno se to tu probiralo, bylo receno, ze toto neni mozne, protože by to bylo lehce zneuzitelne nepoctivci...
 

DeletedUser2988

Guest
Byla by to forma pushingu a dost zneuzitelne, takze za me ne. Ono i caste brani nevyhodnych nabidek je brano jako pushing, kdyz ti to neni oplaceno. Takze i na to pozor, ze dotovani jakehokoli uctu muze byt takto vyhodnoceno.

viz pravidla:


§ 7 Pushing

Je přísně zakázáno využívat tzv. „push-účty“. Termínem pushing se definuje nevyvážené převádění zdrojů (suroviny, vědomostní body) z jednoho účtu na druhý, i když dané účty nepatří stejnému hráči.
Rovněž je zakázáno provádět v jakékoliv formě obchody (suroviny, vědomostní body), které zahrnují více herních světů.
Pamatujte, že je zakázáno využívat funkce „Pozvání hráče do hry“ pro pozvání sebe sama či pro pozvání hráče, který s vámi sdílí internetové připojení.¨
 

DeletedUser5729

Guest
Tady se furt resi pushing,ale pokud vim tak nikomu zde na foru narcenemu podpora nic nedokazala.Ano lidi sou schopni vseho,ale navrh byl podan zcela jasne a (doufam) nezistne:JAK BY VELITEL MOHL ODMENIT SVE KOLEGY ZE SPOLECENSTVI.Jasne ze kuli zneuziti to neprojde,ale sem rad za napad.Vec proveditelnosti a dodrzeni nepodvadeni je vec druha.Respekt ze ma nekdo chut podporit sve kamarady ve zbrani.......
 

DeletedUser3281

Guest
Se řeší protože závist, mě je to osobně u zadku, protože hrát něco kde je velký rozdíl zda platíš nebo neplatíš na žebříček je prostě blbé :D Takže jo, klidně bych takovou funkci uvítal, odměňoval tím pak lidi co se třeba starají o DS nebo tak :)
 

DeletedUser2988

Guest
Proc zavist? Jen pisu, ze je to zneuzitelne, nic vic. A odmeny by si mohl davat kazdy, takze by si nemel kdo co zavidet, takze tvuj komentar je mimo.
 

DeletedUser3281

Guest
mluvím o tom pushingu, který se furt řeší, mě je to šumák a mám pocit, že se to řeší jen proto, že někdo někomu závidí, že jak tele kliká na 150 účtů aby měli více bodů v žebříčku :D Já jím tedy nezávidím netrávit život ničím jiným než hrou :D Tzn jestli by se tohle zneužívalo k dalšímu růstu tak jako co... pro hru těch co to hrají pro nějaký svůj pocit to nic nezmění :)
 

DeletedUser2185

Guest
Proc by odmena velitele mela byt pushing ? Potazmo jeste zde ani nepadly navrhy, v jake forme by ty odmeny byly a uz stara ohrana pisnicka pushing. Osobne se mi ten napad libi. V pripade ze by velitel byl z techto odmen vyloucen samoze. Spis bych debata smeroval, jaka forma odmen by to mela byt. Nemyslim si, ze by to mela byt VBecka. Mohl by to byt treba nejaky status, ktery by danemu hraci daval napr. na urcity cas rychlejsi vyrobu kladiv nebo surek. Pripadne nejaka kouzla. Vetsi ci delsi profit ze sousedske vypomoci. Tech variant odmen muze byt fakt hodne. A nemusi to byt zrovna neco co pridava zasadni vyhodu. Jak pise ET, mela by ta odmena dotycneho potesit. Status + pripadne nejaky drobny benefit.
 

DeletedUser5181

Guest
Emhyr var Emreis II Což by bylo ideální.
Ono teda, že by někomu pomohlo v nekalých úmyslech (uvažování že každej je nutně podvodník ale nemám) nějaký to kouzlo nebo třeba doplnění stavu kladiv.
 

DeletedUser6587

Guest
Ahoj :)
pořád se budou ohánět že je to zneužitelný a asi mají pravdu pokud se to nepromyslí .
Už jsem se tu jednou snažil to prosadit á nic a tak jsem nakonec navrhl možnost vyrábět medaile v akademii.
Ta by se dala umístit ke jménu v žebříčku spol. a nebo i v celkovém žebříčku.
Výrobou takové medaile bych nezískal nic, jen možnost jako velitel někoho vyznamenat.
Třeba to chce ještě doladit, ale tohle se snad zneužít nedá.
Tak co vy na to ?
Díky :)
 

DeletedUser5695

Guest
@Precious370 Daijli medaili, či nedajli....medaile je supr nápad, ale že by chudák velitel měl kraftit místo bonusů medaile pro členy mi nepřijde fér. Leda by měl nějaké speciální medailové kraftící okénko. Proč ne, ale vidím to tak, že u nás jednorožců by dostal tu medaili každý, krom velitele, protože sám sobě by ji dát nemohl :).

//Odstraněna citace. Jumala
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6587

Guest
@Arweene Díky za příspěvek :)
Ale už se to vyřešilo samo, už nejsem velitel, opustil jsem vlastní spol. velet nechce nikdo a kecat do toho chtěj všichni :D
a já jsem konečně volný :D

//Odstraněna citace. Jumala
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5695

Guest
Já mohu naše laskavé a pomáhající velení jen a jen chválit :), a věřím, že je moc nezlobíme..

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6390

Guest
Zlobíte !!! :).
K věci:
Nedávno mě systém "přesadil"

jenže mě se to nelíbí. Spolu s některými bývalými sousedy jsme budovali své systémy od nuly a pomáhali jsme si. Možné sdružení bylo na spadnutí, ale nastal ŠMITEC.

Odstraněna zpráva. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

ElfNostradamus

Veterán
For Tomahawk: v nastavení lze zrušit automatické přeřazení města
+ své bývalé sousedy oslov na vytvoření spolku a tím budete sdílet společný trh i chat ...a nové sousedy využiješ jistě rovněž k obchodování, dá se říci, že by ti tím mohli vzniknout širší možnosti obchodování na trhu...můj pohled.msf
 
Nahoru