• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Obchody na tržišti

Mescal

Znalec fóra
Spíš takový povzdech... poslední dobou příbývá v oblasti dosahu mého tržiště k velkému navýšení pro mě podivných obchodů. Ve spravedlivém kurzu (**) jsou nabízeny suroviny T3 a jsou požadovány buď suroviny T1 a nebo T2. Ale kupodivu obchody se surovinami T3 --> T3 v podstatě nejsou.

Máte někdo nějaké smysluplné vysvětlení? Je za tím nějaká finta, která mi uniká?
 

Boobika

Pokročilý žák
uspora casu pri ziskavani surovin. na jednotku stoji v podstate stejne casu je vyrpodukvoat T1-T3 tak proc si to nevynasobit vymenou do T3 niz.
V guilde si pomuzes. Mimo guildu podojis :)
Kazdoapdne by se hodilo tam mit jednoduchy filtr na T1 < -- > T1 T2 < -- > T2 T3 < -- > T3 omezilo by to "prekliknuti" a nutnost filtrovat surovinu po surovine
 

Mescal

Znalec fóra
Již chápu, takže jen obyčejná snaha o přechytračení souseda. :-(
Takže můj vnitřní pocit takové obchody neuzavírat má opodstatnění. U mě tedy takovým hráčům pšenka nepokvete.
 

Danber7777

Pokročilý žák
No já zas vím třeba potřebuji houby za obsidian tak i když je to časově nevýhodné tak rád vezmu,ale t1-t3 tam už na to peču Mnou nabídnutý obchod vezme většinou spolek takže jupíí zůstává to doma:)
 

Ezran SVK

Učedník
mám otázočky ohľadom trhu,
poznáte to že pre niektorých ponukách živoucího tovaru je tá modrá ikona oznamujúca že s hráčom je možné vymieňať už len živoucí a osvícené zboží
- celkom pravidelne vypomáham našim začínajúcim hráčom so základným tovarom takže mám otázku : Kedy sa to takto zablokuje? v 18 ke ?
 

Ezran SVK

Učedník
@Emhyr var Emreis II - to vím
ja mám na mysli tohle
1680375248064.png
 

Ezran SVK

Učedník
po drobnej úvahe hádam, že odpoveď je tá istá, proste to sú hráči mimo dosahu bežného tovaru

to ja som sa zľakol že od nejakej kapitoly už nebudem obchodovať so zakladnym tovarom :D , ááách
 

Elvinka12

Učedník
je pravda ze je dost hracu co kdyz navstivis jejich mesta proste vyrabi t3 t6 .... ja to obvykle neberu ani ve spolku jen kdyz trebas nekdo vylozene zazada ze potrebuje jinak je to lepsi proste nebrat, musim rict ze v zadnem mensim meste ani t3 manufaktury nemam protoze mi staci zbozi z eventovek a vyrabim jen prvni a druhe
a u tehle jsem se uz dostala do faze ze od obchodnika nakupuju tolik ze zvysnou vyrabim mene nez ziskam nezvysene, no nedivim se ze jde kupovat pouze standartni
 
Nahoru