• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

obchodování

Baxcze

Znalec fóra
Ahoj všem
Hledám někoho s kým bych mohl vyměňovat svitky za křišťál.Kdo má zájem písněte mi zprávu ve hře.Pouze pomět 1:1.

Příspěvek byl přesunut do Otázek a odpovědí. Sjöfn
 
Naposledy upraveno moderátorem:

12alfa

Pokročilý žák
Pokud chceš obchodovat, tak si dej nabídku na trhu. Pokud nejsi ve spolku, tak se někam přidej, to ti rozšíří obchodní možnosti.
 

Mescal

Znalec fóra
@Baxcze , ono to není tak jednoduché, jak si představuješ. Sice mám křišťál, svitky se mi také hodí, ale pravděpodobně jsme na mapě tak daleko, že se nikdy neobjevíme a tak nepůjde obchod zrealizovat.

Ve hře můžeš provést obchod v podstatě jen 3 způsoby:
  1. u obchodníka na tržišti - rozhodně nedoporučuji, je hodně nevýhodný obchod a osobně bych tam nakupoval pouze v nejvyšší časové nouzi
  2. u svého společenstva - tam neplatí omezení daná mapou
  3. u objevených sousedů na mapě
Teď jsem ale koukal na Tvoji statistiku a nějak nevím, co si mám myslet. Tvůj nick se vyskytuje na obou herních světech, jak na Arendyllu (kap.2 a pravděpodobně mrtvý účet) , tak na Winyandoru (kap. 13), což bude dle Tvé otázky na svitky nejspíš Tvůj (tedy správný) účet... pouze mě udivuje, proč se ve 13. kapitole ptáš na takovou základní věc.
Hraješ Elvenar od začátku, od první kapitoly, nebo jsi ten rozehraný účet od někoho dostal? Osobně bych tipoval, že jsi účet dostal a tak jsem tu odpověď na Tvoji otázku, kterou jsem měl rozepsanou dopsal a nesmazal. :)
 
Nahoru