• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Obchodníci z Unuru

Schoenfeld

Znalec fóra
Může mi někdo sdělit na co šlapou velké a malé pirátské lodě? Velké zatím nevyrábím (až ke konci k úkolům) a malé začnu chrlit tak do týdne, ale mám podezření, že na výrobu budou potřebovat něco, čeho je v Unurech málo. Třeba unurium.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Mrňolodě jsou boží! 20% plus z květocechu k tomu dává tu správnou šťávu. Spláchnu 4. centrum, postavím 54 mrňolodí a uvidíme. Do týdne a do dna začne ta správná jízda.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Takže zatím nejpřesnější propočet vychází na 20 malpirlodí, 18 malgurlodí a 15 malsběrlodí s termínem dokončení lodní výroby za cca 27 dní. A to ještě nemám 4. centrum. Uvidíme.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
@Schoenfeld ..no, nechci Tě strašit, ale 27.dní to určitě nebude :oops: (pokud jsi teda nemyslel dobu výstavby těch lodí :D )

Tvá výroba by v tomto poměru G+P+S lodí by vypadala takto:
plan A.JPG

Doporučuji si ty malé lodě postavit třeba takto:
plan B.JPG

A ta doba pro dokončení kapitoly startuje hned po otevření výzkumu Obchodního Centra lv4.
 
Naposledy upraveno:

Schoenfeld

Znalec fóra
Dík za upřesnění. U mne to byl první nástřel.
Skutečně mi vychází optimální složení P17+G19+S17. V současnosti jsem se čmelákem na úrovni 4. centra. Až ho dobuduju, bude ještě lépe.
Troufám si tvrdit, že pak bude výše uvedený termín docela reálný.

Tak mám centrum 4 a mám P13+G15+S14. S tímhle ansáblem a čmelákem 16 (+24%) to zvládnu za 21 dní. Když to dám na 17-20-17 (Unurium ve vymláceném městě se blbě vyrábí.), tak to zapíchnu za cca 16 dní.
Úzký profil je elvenarin, ale čtyřka centrum trochu urychlí výrobu, tak uvidíme. Celé bych snad mohl stihnout do měsíce, jestli tam není někde ještě nezakalkulovaný zakopaný pes.

Byl by to fofr, kdybych se furt někde neflákal (sic).

15-15-14. Dějí se věci. Prča. Díky Lovče, i dalším borcům.
 
Naposledy upraveno:

Schoenfeld

Znalec fóra
Nakonec P17+G20+S17.
Asi třetinu plochy mi zabírají unurské lodě, což je poněkud šílené. Ovšem do 14 dnů bych mohl být hotov.
Záleží na produkci many.
Začnu zřejmě uvažovat nad pořízením Bludiště, obzvláště když mana bude úzkým profilem ve dvou následujících kapitolách, jak praví Fórum.
 

GorGlin

Veterán
To bude, ale bludiště ti hlavně pomáhá kumulovat větší objemy, musíš nějak pořešit i produkci samotnou.
Pul milionů za den mám jako zdravé minimum
 

Schoenfeld

Znalec fóra
No to mi s nasazením čerstvě získaných vajec a bazénů jakš takš vychází. Ale stejně to dá cca 17-20 dnů. Ale z toho už se extra nepoprdím.
A bludiště jsem taky raději postavil hned.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
Ještě je dobrá možnost vysoká úroveň Dračího opatství a dostatečné množství kouzel (ale třeba na betě jsem v poslední kapitole vyplýtval téměř všechna kouzla).
 

GorGlin

Veterán
Ono je asi jedno jaký zdroj člověk zvolí.
Ale je samozřejmé že pokud si zvolí opatství, musí mít pořešený zdroj kouzel.
A počítat s tím, že zatímco produkce stoupá v desítkách, každá provincie přidá na lvl 35 46 many za kouzlo, tak spotřeba roste v statisících na budovu.
A to nemluvím o tom, co nás může potkat v další rase.
O kolik stoupnou náklady na vylepšení budov, kolik sežere rasa, nemáme tušení.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Gratulka. Jde to. Unury jsem začal 27. 2. a malolodní produkce bude hotova do 30. 4. Zbývá problém s manou, ale po radě Lovce a Gora ze včerejška rozhodně nebudu nikam spěchat a raději budu vylepšovat příslušné divy. I když 1405 kouzelných magdarů a silzásob jsou dosti slušnou rezervou.
 
Nahoru