• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepšího skládače

DeletedUser341

Guest
Mnohokrát děkuji za soutěž a ještě jednou za zpětné umožnění soutěžit (teď budou někteří nadávat ještě víc :D ). Gratuluji zbývajícím vítězům a těším se na další soutěž na podobné téma :)
 

Iefyr

Guest
vyhráli ti, co střelili od boku nejblíž
A dobře udělali... však se to mělo tipovat, ne? Aspoň já se v zadání tohle dočetl. :D Tohle by počítal jedině člověk, kterej se opravdu, ale opravdu nemá rád, a to tak moc, že by daleko dřív spáchal sebevraždu, než by vůbec měl šanci dojít do takovýho stádia sebenesnášenlivosti. Natož to skládat.
 

DeletedUser341

Guest
Lefyre, já to nejdřív zkoušel skládat, pak jsem zkoušel program na "odstranění šumu", ani jedno nepomohlo... Tak jsem si "zvolil velikost kamínku" (podle toho, jak vypadaly na tom obrázku) a spočítal, kolik by jich bylo potřeba na postavení požadovaného slova...
Takže se vlastně podle tebe nemám rád :D
 

Deleted User - 497834

Guest
Takže člověk se tu dře, ukrajuje si ze spánku po práci a pak nakonec nerozhodují schopnosti, ale štěstí? Trochu deb*lita... Toho se nehodlám účastnit, není to korektní.
(ne)mějte se hezky a na (ne)shledanou (forever)
 

Deleted User - 42211

Guest
Tak to mě pobavilo! Ty seš teda solidně zabšklá za to, že jsi nevyhrála :D Myslím, že už tu bylo krásně vysvětleno, že v případě bodové shody to nejde udělat jinak, než rozhodnout něčím náhodným. Kdyby to bylo podle nejrychlejšího příspěvku, tak bys určitě taky fňukala, že neovlivníš čas, kdy tu máš být. Kdyby to bylo podle abecedy, tak budou fňukat jiní, že to je nespravedlivý. Je to tvá první soutěž? Prohlídni si archiv...je tam hoooodně moc soutěží, které pro nás moderátoři vymýšlí ve svým čase, aby nám poskytli zábavu a možnost získat něco navíc - myslíš si, že toto je správná reakce? Tak se chováš i v normálním životě? Že něco nedostaneš, tak budeš kolem sebe plivat a dělat scény jako malej spratek, kterému nechce maminka koupit lízátko? Fakt jsi mě tím pobavila :D
 
Nahoru