• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepšího skládače

Iddun

Guest
Nová soutěž je tu! Pročetli jste si pravidla? Je vám všechno jasné nebo stále tápete? V tomto diskuzním vláknu vám odpovíme na vaše otázky ;) Žádné nemáte? Nevadí, tak pojďme pouze diskutovat k novému úkolu, který vás tu čeká.
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Na odpověď budete mít dva dny a jen jeden pokus. Tak raději ať máte jistotu a nespěchejte.;) Pravidla soutěže jsou zde. Hodně štěstí.
 

DeletedUser2816

Guest
Kde můžu ten obrázek složit, když otevřu ZADÁNÍ- 1.úkol tak tam je jenom ten obrázek ale nejde s ním nic dělat.
 

DeletedUser2070

Guest
Tu nejde o to obrázek složit, ale uhodnout jaká je na něm budova :)
 

DeletedUser149

Guest
Popřípadě jestli si chceš hrát, stáhni si obrázek do počítače a otevři v malování. Pomocí obdélníkového výběru si pak můžeš vybírat políčka a vesele si je vedle sebe skládat.
 

DeletedUser2083

Guest
Chápu správně, že v 2. úkolu je smícháno více budov dohromady? Díky


Tak už jsem to snad vyřešila ;) takže odpověď není třeba :) ( i když už takhle je to celkem sranda dát to dokupy, takže by bylo fajn třeba trošku poradit a napsat kolik budov tam je namícháno)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 497834

Guest
To by bylo už moc easy, takový napovídání hned do začátku. Počkej si na vyšší levely hry - počítám, že se budou zmenšovat kostičky a pak budeme skládat rohlík ze strouhanky :-D

Odstraněna zbytečná citace Embla.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2936

Guest
Na odpověď budete mít dva dny a jen jeden pokus. Tak raději ať máte jistotu a nespěchejte.;) Pravidla soutěže jsou zde. Hodně štěstí.

Mám to chápat tak, že i když je možné opovědět PO zveřejnění dalšího obrázku, naše odpověď už se nebude počítat? To je trošku podpásovka - stalo se mi to u prvního kola, myslela jsem si že mám čas....
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Na odpověď máte dva dny. Myslím, že to je dost času.:rolleyes: V soutěži klidně pokračuj, pořád ještě můžeš vyhrát.;)
 

Alexandrie16

Pokročilý žák
Pro mě naopak, ten první jsem věděla skoro hned :D tenhle druhý jsem luštila hned od začátku a pořád se mi nevedlo :D až po tý 17h :D
 

DeletedUser2739

Guest
nešlo by obrázky ukládat v png? s tím jpg se šeredně pracuje :D

Na odpověď budete mít dva dny a jen jeden pokus. Tak raději ať máte jistotu a nespěchejte.;) Pravidla soutěže jsou zde. Hodně štěstí.
F pravidlech ale není napsáno, že je na odpověď dva dny. Je tam napsáno, že každé dva dny bude zveřejněn nový obrázek. Ani není napsáno, že je nutné odpovědět do zveřejnění dalšího obrázku. Jak to tedy bude? Také jsem odpověděl později, a jestli se to nebude odpověď počítat, tak už bych na další neodpovídal. Celkem to dává zabrat a počítám, že bude víc jak 3 lidi (či příslušníci jincých ras), kteří odpovědí správně na vše.

Příspěvky sloučeny Embla.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Ano máš pravdu, v pravidlech to přímo není. Myslím si, že 2 dny je dost dlouhá doba na odpověď. Rozhodně bych nic nevzdávala, o vítězi stále není rozhodnuto.;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2739

Guest
no, asi není, i když třetí úkol jsem dělal několik hodin, na druhou stranu, když jsem to četl, řekl jsem si, v pátek mám čas, udělám to v pátek. Kdybych vnímal, že se to má udělat dřív, asi bych to udělal.
 

Deleted User - 35985

Guest
Na odpověď budete mít dva dny a jen jeden pokus. Tak raději ať máte jistotu a nespěchejte.;) Pravidla soutěže jsou zde. Hodně štěstí.

Dodatečná úprava pravidel není dobrá vizitka pro autora soutěže. Časové omezení není napsané v základních pravidlech. Kdybych to věděl, vůbec bych tuto soutěž ani nezačínal. Za chvilku bude opět další úkol a další ukončen. Nejsou to soutěže pro pracující.
Bohužel dělám v nepřetržitém provoze a dva dny mě nestačí pro takto náročnou soutěž. Doufal jsem, že skládání doženu ve volných dnech.
O dodatku jsem se dověděl až s diskuze zde dnes odpoledne. Chtěl jsem vložit odpověď na druhou skládačku a zjišťoval jsem, proč to nejde.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Od začátku byli dva dny dané. Je sice pravda, že jsme to nenapsali přímo do pravidel. Bylo to napraveno tedy. Chápeme pracovní povinnosti, ale spoustu hráčů dokázalo odpovědět včas a správně.;)
 
Nahoru