• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepšího matematika II

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Rádi přepočítáváte každý kousek vašeho prostoru ve vašem městečku? Tak bude tato soutěž pro vás jako dělaná. Napište nám zde vaše postřehy k soutěži. ;)
 

Deleted User - 488716

Guest
Já zatím žádný tabulkový procesor k řešení úloh nepoužil, ale pokud ti jeho použití připadá výhodné, použij, jaký chceš.
 

DeletedUser6390

Guest
Hmm, víš ,milý učedníče, nechceme přeci porušovat pravidla hry daná na WIKI, a z kalkulačky a propisky občas bolí hlava, howg.
 

Deleted User - 488716

Guest
Pravidla soutěže ani pravidla hry na wiki použití tabulkových procesorů v soutěži nezakazují.
 

Prealiena

Velmistr písma
Jak zjistím, kolik trusu orků je potřeba na produkci houbiček vědění? Mám brát poměr z první úrovně farmy na houbičky?
 

Deleted User - 488716

Guest
To snad není možné, nejjednodušší úloha na prosté sečtení několika čísel a já to dokázal zvrtat. Ach jo, jdu se stydět do kouta, kde 100x napíšu: "Nebudu se účastnit matematických soutěží, protože neumím pičítat".
 

Deleted User - 488716

Guest
Koukám, jediný Alatriste získal plný počet bodů, gratuluji k bezchybnému výkonu a zasloužené odměně.

Škoda toho skvostného kamenného útvaru, stál mě 2 body, nevím, kam mi utekl.

Elvenar týmu děkuji za hezkou soutěž.
 

prchlik

Znalec fóra
Victorious, mně zase uteklo, že trus se dělá z houbiček duše. Bohužel wiki je v tom lehce nepřehledná a já, jako hráč teprve ve 4. kapitole, jsem musel kopu informací dohledat. Ale i kdybych to měl dobře, tak by mi to na Alatriste nestačilo. Bonusová otázka šla stejně za ním. Takhle jsem nadšený z druhého místa...:)
 

DeletedUser7076

Guest
Přiznám se, že mě bonusová otázka dost zarazila. Představa, že matematickou soutěž rozhodne otázka typu "Odhadněte ..." je dost frustrující. Ale chápu, že asi není jiná cesta.

Doufám, že si všichni zúčastnění soutěž užili a že si podobnou akci zase někdy zopakujeme.

Děkuji Elvenar týmu za zajímavou soutěž. Pro mě je to asi jediný typ soutěže, kde mám nějakou šanci na úspěch :)
 
Nahoru