• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepšího luštitele II

DeletedUser2739

Guest
Jsem strašně moc nadšenej z toho, že hádanky jsou na pár minutek. Když vzpomenu na soutěže, kde jeden úkol byl na hodiny, ale opravdu hodiny, a nakonec rozhodlo štěstí, resp. lepší odhad, tak z toho bylo člověku (a věřím, že i elfovi) trochu trpko. Tady bude finále podobné, ale to je vpoho, když počítám, že všechny úkoly dohromady nezaberou ani tu jednu hoďku (snad :D), tak pak je to vpoho :cool:
Takže za mě všechny palce nahoru ;):rolleyes::)
 

Iddun

Guest
Jen si počkejte, co všechno jsme si na vás připravili :rolleyes:
giphy.gif
 

DeletedUser4225

Guest
Chtěl bych upozornit na gramatickou chybu v textu úkolu č.2. Cituji: "Uprostřed mýtiny stála starodávná kašna, pro přátelství a lásku všem do ní nasypali malý pomocníčci měděné mince." písmeno označené tučným a podtržené má být měkké i a ne tvrdé pokud se nepletu?
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Děkujeme za upozornění, chybička se vloudila.
Zároveň musíme upozornit, že podle odpovědí na 3. úkol vypisujete někteří pouze těch 15 slov. Důležitá je tajenka tu prosím pište.
 

DeletedUser4225

Guest
Co mám dělat když jsem tu tajenku nevypsal a vím ji?

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4280

Guest
Možná by bylo, ale vhodné uvést podle jakého klíče tajenku odhalit. Jako příklad uvedu třeba to, že tajenka je složena z prvních písmen uvedených slov.
 

DeletedUser4225

Guest
Tak v prvním úkolu je snad jasné co je tajenka, když je to tučně vyznačené, a u třetího úkolu jsou tajenkou zbylé písmena.
 
Nahoru