• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepšího hledače III

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Připravili jsme pro vás novou soutěž. Co na ní říkáte? Podělte se s námi o váš názor.;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser6446

Guest
Proč nemohu najít třetí část soutěže - dílek dalšího obrázku ?

Odstaněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

raulinek

Pokročilý žák
Gratuluji vítězi tohoto kola a rovnou se zeptám. A předem říkám..nehledejte za tímto psaním NIC a chápejte ho jen tak jak je napsané..
Co znamená že výherce je registrován v sobotu?..kterou to bylo? který letopočet? To jako šel kolem ..přihlásil se vyhrál sebral odměnu a zase šel?
díky za odpověd a těším se na další dílek ;):)
 

DeletedUser6439

Guest
Zdravím, nakoľko sa jedná o mňa, asi bude najlepšie keď odpoviem :)
Že som bol registrovaný v sobotu znamená, že som bol registrovaný minulú sobotu (26.1.2019). Na českom serveri hru hrám pár mesiacov, od Vianoc som bol asi mesiac neaktívny z nedostatku času, minulý týždeň som si konečne našiel viac času (hoci na bodoch sa mi to zatiaľ neprejavilo, potrebujem sa dostať k nejakým lepším kultúrnym budovám). Toto fórum letmo sledujem už dlhšie, treba povedať že je rozhodne aktívnejšie a ako zdroj informácii lepšie než fórum slovenské. V sobotu som si všimol, že beží súťaž, ktorej typ je môjmu srdcu blízky. Nie som tvorivý typ, čiže maľovanie obrázkov, písanie básní, príbehov, želaní a podobné veci mi veľmi nejdú.
Čo sa týka poslednej otázky... išiel som okolo (povedzme), prihlásil som sa (áno), zobral odmenu (mal som šťastie) a či pôjdem ďalej (alebo aby som parafrázoval jedného užívateľa na slovenskom fóre keď som vyhral podobnú súťaž: "či tu po mne zostane aj niečo viac než správne odpovede") ukáže čas.
 

raulinek

Pokročilý žák
Děkuji za vyčerpávající odpověd a přeji mnoho úspěchů jak ve hře tak i v soutěžení :);) A omlouvám se za použitý výraz "sebral odměnu" nebylo to vhodné. Tak a šup sem s další hádankou protože tohle mě teda baví a moooc :):)
 

Angedev

Velmistr písma
Zeptám se... Nebylo by možné, aby byly viditelné všechny odpovědi rovnou? Stejně vyhrává pouze první správná a pokud se nebudou hodnotit upravené příspěvky, neměl by být problém, nebo ano?

Jde mi o to, že třeba 2 hodiny bezúspěšně hledám a druhý den ráno zjistím, že někdo měl správnou odpověď v prvních 10 minutách a mé 2 hodiny hledání byly naprosto zbytečné. Takhle bych se podívala, že už tam nějaká odpověď je, zkontrolovala tu budovu, jestli je to podle mě opravdu ona, a netrápila se dál hledáním...
 

raulinek

Pokročilý žák
Já bych to taky radši neviděl. Minulý obrázek jsem hledal možná i víc jak dvě hodiny a přitom jsem na něj normálně koukal :):). A stejně mě to bavilo. Už by to nemělo ten správný soutěžně adrenalinový náboj :) A navíc si myslím že nemusí vyhrát hned první odpověd. protože některé obrázky jsou dosti specifické..tznmn..že je rozdíl jestli napíšu odpověd...manufaktura na dřevo-lidé a nebo ..manufaktura na dřevo -lidé LVL 21. můj názor.. Prostě mě to baví a jen tak dál :):););)
 

Green Jane

Šéfkuchař
Tohle se předešlého tématu netýká . Jenom bych chtěla vědět , jak mám v soutěži "O nejlepšího hledače " poznat , co je
na zobrazeném dílku , když je to tak malé , že to ani nerozeznám a zvětšit,,to nejde .:eek::D
 

raulinek

Pokročilý žák
Tedy Dellingr..ten sedmej obrázek to je vtip nebo nic lehčího už tam nebylo ? :):):):):) Tak to je mazec. ;)
Bud to najdu nebo si uvařím mozkový závity :)))))) :eek::eek:
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Ani jsem nepostřehl, že 7.soutěžní obrázek někdo uhodl o_O

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Angedev

Velmistr písma
Promiň, teď na to koukám, špatně jsem pochopila dotaz :oops: Myslela jsem, že už chceš úplně nový obrázek :D V tom případě máš asi pravdu, chtělo by to pokračování...
 
Nahoru