• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepšího hledače II

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Připravili jsme pro vás novou soutěž. Co na ní říkáte? Podělte se s námi o váš názor.;)
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
No vidím že ide o nový formát súťaže. :) A oceňujem že už druhýkrát môže byť v súťaži aj viac výhercov ako len traja, je to viac motivujúce. ;)
 

DeletedUser467

Guest
Nedali jste tam špatný druhý soutěžní obrázek? Já jen, že je stejný jako ten první...
 

DeletedUser2716

Guest
Omlouváme se za nahrání špatného 2. obrázku. Chyba je už napravena. :) Můžete směle hádat. :)

Mám dotaz.. jak se bere ten jeden tip za den? od půlnoci do půlnoci nebo od těch 19h do 19h? :)
Tvůj tip se počítá od 19 do 19 hodin. Tzn. od té doby co se nahraje příspěvek do té doby než se nahraje nový. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Jak se vám soutěž líbí? Jste spokojení s obtížností hádanek? Nebo máme ubrat? Povídejte! :)
 

Silver Whisper

Guest
Soutěž je super :), ale než si k tomu stihnu v klidu sednout, tak to už někdo uhodne :D:D:D. Všem samozřejmě gratuluju, jste dobří ;):).
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Alexandrie16 Moc nás mrzí, ale oprava u odpovědí není možná. Přesto, že tušíme co jsi chtěla napsat, nemůžeme tvou odpověď uznat jako správnou. Nevěs však hlavu soutěž ještě nekončí. ;)
 

Kawainika

Učedník
Prosím, kdy bude 5. soutěžní obrázek? Já ho nikdy nestihnu, i když příjdu v 19:00. Chtěla bych se pokusit vyhrát nějaké diamanty, moc by se mi hodily. :)
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Nový soutěžní obrázek bude odkryt dnes v 19.00. Máme radost, že se vám soutěž líbí. Ukazuje se, že znáte budovy elvenaru. ;)
 
Nahoru