• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepšího hádankáře

DeletedUser3094

Guest
Umím prohrávat, prohrál jsem a žiju :D jen mi řekni, jak mám vyčuchat z té 6. hádanky jestli jde o orka, nebo kerbera?
 

DeletedUser1327

Guest
Soutěž se mi moc líbila, hádanky mám ráda, navíc byly hádanky a básničky moc hezky vymyšlené (nejvíc se mi líbila zrovna ta poslední (Duch dřeva) a dala mi i nejvíc zabrat :)). Pro mě to byla zatím nejlepší soutěž, děkuju :)
 

Lukula

Velmistr písma
@lumithorr asi takhle: Orkové jsou oškliví a budí strach. Když se zadíváš na jejich budovy, je to samý kel a kost. A orky produkuješ mimo jiné pro dobytí provincií. Vše sedí se zněním hádanky. Ale nezoufej.... také jsem hádal něco jiného, Válečného psa. ;)
 

DeletedUser3094

Guest
Je tam zub, ne kel ... me je to celkem jedno, ale kdyz se podivas do pravidel elvenaru, jsou velmi striktni. Je zakazano psat soukrome zpravy v jinem jazyce nez ceskem, je zakazano vyzradit heslo druhe osobe atp. V teto hre ale zas tak striktni pravidla nebyla, cekal jsem od toho vic...
 

Deleted User - 42211

Guest
děláš, jakoby ti vítězství uteklo kvůli této hádance, ale co jsem se podívala na tvé odpovědi, tak ani náhodou! :D
kdyz se podivas do pravidel elvenaru, jsou velmi striktni. Je zakazano psat soukrome zpravy v jinem jazyce nez ceskem, je zakazano vyzradit heslo druhe osobe atp.
teď jsem se hodně zasmála :D Srovnávat pravidla hry a vyzrazování soukromého hesla svého účtu s pravidly soutěže? To je jako srovnávat lízátko a štěrk :D
 

DeletedUser3094

Guest
Srovnavam striktne dana pravidla s pravidly teto souteze, ktera nejsou jasne dana...
Vim, ze jsem nemohl vyhrat, hru hraju asi tri tydny a optavdu jsem nemohl vedet, ze orkove jsou zubati a u nejake hospody tece potucek...jen jsem chtel podotknout, ze nekterym otazkam odpovidalo vice odpovedi a spravna byla jen ta, kterou mel na mysli tvurce basnicky.
Rozhodne jsem tim nechtel vyvolat hadky a vysmech..
 

Deleted User - 42211

Guest
Jakto, že nejsou jasně daná pravidla? V úvodním příspěvku k této soutěži (stejně jako ke každé jiné) jsou pravidla, kterými se máš řídit... A jsou dost jasně daná... Stejně jako pro hráče, kteří nejsou v pokročilých fázích hry, byl odkaz na wiki, kde vše je. Stačí jen pohledat. Bývají tu soutěže, kde máš část nějaké budovy a prostě musíš hledat...
 

DeletedUser1656

Guest
Podle mě je celkem těžké napsat hádanku, kde je jen jedna odpověď správná.. Každý jsme jiný a každý jinak přemýšlí. Taky jsem napsala pár odpovědí, které byly dle mého úsudku správné, ale hodily se tam i jiné :) A vůbec mě to netrápí, soutěže nejsou o výhře, ale o soutěžení.. A když něco nevíš, můžeš hledat na wiki, ale nováčkovi to zabere mnohem víc času než tomu, kdo aspoň tuší, kde hledat.. :) Takže ti většinou nezbývá nic jiného, než si tipnout..

Nicméně si myslím, že i ty správné-nesprávné by se měly hodnotit jako správné, pokud by tak odpovědělo dost (třeba 1/3 a víc) hráčů.. Teda jen v případě, že by odpověď seděla na tu hádanku.. :)

Celkově se mi soutěž líbila, a pokud budu mít čas, zapojím se i do dalších, ať jsou jakékoliv.. :D Když jsem viděla tu účast na minulé soutěži (nakreslit elfa), tak jsem pak litovala, že jsem se nezúčastnila..

Děkuji za super soutěž a těším se na další, Who96 :)
 

DeletedUser3094

Guest
Kez bych to umel napsat tak mile jako ty, nevypadal bych tu pak jako rejpal,
kteremu je treba ze vsech sil oponovat
 

Eragon92

Znalec fóra
Tak když se začneš ohánět pravidly a de facto nespravedlností tak co čekáš, že se stane? A nikdo se tady do tebe nenaváží jen se ti snaží vysvětlit jak to je...
 

DeletedUser3094

Guest
vskutku se do mě nikdo nenaváží :) nikdy jsem to ani neřekl......a velice lituju, že jsem se zkusil na této diskuzi ozvat :D nejsem zrovna hádavý člověk a spíš chci mít klid, jen jsem chtěl prostě podotknout na nejasná pravidla pro vyhodnocování této soutěže, that's all (toť vše)...
 
Nahoru