• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepšího hádankáře

Iddun

Guest
Nová soutěž je tu a bude plná hádanek! Zúčastníte se? Budete bojovat o výhru v podobě diamantů? Zde máte možnost diskutovat a ptát se na své otázky, jen prosíme, abyste nevyzrazovali své odpovědi :)
 

Maatina

Znalec fóra
Hádanky shledávám v soutěžích jako zajímavou, oživující změnu.

Byť, musím dodat, že se mi tu celkově líbí různá, měnící se zadání a formy soutěží. Tohle je pro mne takové další, milé překvapení, proto se o svoje potěšení z něj ráda podělím veřejně.
 

Lukula

Velmistr písma
Také se mi líbí nový nápad. Jen doufám, že s dalšími koly budou zapeklitější... ;)
Prozatím mě hádanky jen zahřívají - teda doufám, že odpovědi mám správné... :D
 

DeletedUser2309

Guest
Můžu se zeptat, kdy přesně bude vyhlášení vítězů? Děkuji za odpověď :)
 

Lukula

Velmistr písma
Teda ta první hádanka z 5. dne mě pořád trápí....:confused: Jsem asi nějakej zabržděnej či co. Ale je to zábava, potrápit nebohý mozeček, který už začal vše dělat skoro automaticky... :D

Edit: Tak jsem to zkusil, ale vůbec si nejsem jistej...

A měl bych otázečku. Mohou se v průběhu soutěže vyskytnout dvě různé hádanky se stejnou odpovědí?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2309

Guest
A jak to vyhodnocování vůbec funguje? To jako kdo bude mít nejvíc správně zodpovězených hádanek?
 

DeletedUser1656

Guest
Ahoj, chci se zeptat, zda v zadání celé soutěže nemáte chybu:
  • Soutěž potrvá od 25.4. do 2.5. do 20:00, po tomto datu již nebude žádná odpověď hodnocena.

Včera 2.5. v 19h cca byla vložena 8. otázka, tak mě zaráží ta hodina času na odpověď, to by bylo asi trochu blbé, ne? :D :p
Nebo to je účel? :p
 

DeletedUser3079

Guest
Chci se zeptat kdy a kde vlastně bude vystaveno vyhodnocování, nebo jakou formou vlastně nám to podáte, jestli už víte i vy :)
Děkuji za odpověď a přeji krásné ráno ♥ :)
 

Iddun

Guest
Včera 2.5. v 19h cca byla vložena 8. otázka, tak mě zaráží ta hodina času na odpověď, to by bylo asi trochu blbé, ne? :D :p
Nebo to je účel? :p

Tolik lidí to kontrolovalo a nikoho to nezarazilo :D Děkuji za upozornění, ano, má tam být do 3.5. Moc se omlouváme. Hádanky končí dnes 3.5. ve 20:00, poté bude zveřejněna bonusová otázka, která v případě bodové shody rozhodne o vítězi, přesně jak je uvedeno v pokynech k soutěži - tím rovnou odpovídám @ANCARY. Vyhlášení proběhne v novém příspěvku, jakmile celou soutěž vyhodnotíme. Takže na nás nepospíchejte nebo vám strhneme body ;) :p
 

DeletedUser2917

Guest
S tím datem to bylo vtipné, bo jsem včera nezvládla do 20hod se připojit na net a tak jsem to vzdala. Říkala jsem si, že je to teda blbý pravidlo, ale myslela jsem, že je to třeba záměr.... Ale dnes mi nějaký vnitřní hlas říkal, ať se na to ještě jednou kouknu... a hle - termín posunut :-D :-D A tedy předpokládám, že 8. hádanky byly poslední (tedy krom bonusové)....
 

DeletedUser2818

Guest
Takhle soutěž se mi moc líbila. Doufám, že budou zveřejněné správné odpovědi, na některé jsem hodně zvědavá. ;) Bonusová otázka mě pobavila. :D
 

Iddun

Guest
Jsme moc rádi, že soutěž měla úspěch :) Určitě se účastněte dalších, snažíme se, aby byly co nejzajímavější a pokaždé jiné, tak jsme rádi za jakýkoliv ohlas :) Správné odpovědi budou zveřejněny, nemusíte se bát, ale až po skončení celé soutěže. Ještě vás budeme napínat :)
 

DeletedUser3094

Guest
Díky za pěknou hru.

Jen když se nad tím tak zamyslím, tak spíše šlo o to, jaké odpovědi jste považovali za správné vy, ne všechny naše odpovědi byly špatné, protože některé hádanky prostě měly více řešení (viz 6. den 1. hádanka, těžko lze rozlišit, že myslíte na orka, když to může být stejně tak kerberos, ledaže bychom si řekli, aha, tak kerberos už byl, podruhé ho tam nedají...to není zrovna fér :D, stejně tak 7. den 1. hádanka může být X věcí :) )
 

Lukula

Velmistr písma
Já za sebe tedy problém nemám s ničím, ba naopak mě soutěž bavila. Byla originální a hádanky, ač se některé zdály býti lehké, tak nakonec se ukázalo, že jsem přemýšlel leckdy málo o tom, co by to mohlo být a zbrkle jsem napsal první, co mě napadlo. Po zveřejnění odpovědí si myslím, že znění hádanek dostatečně koresponduje se správnými odpověďmi. Jen člověk musí umět prohrávat. :)
Moderátorům děkuji za super soutěž a smekám před vámi, že jste dokázali vymýšlet takové hádanky. ;)
Výhercům gratuluji, byli jste dobří... lepší než já... ;):D
 
Nahoru