• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepšího elvenarského mazlíčka

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2716
  • Vytvořeno

DeletedUser2716

Guest
Nová soutěž je tu! Velice se těšíme na vaše domácí mazlíčky. Co se vám na soutěží líbí nebo naopak nelíbí? Sdělte nám to zde! :)
 

Prealiena

Velmistr písma
Musím říct, že nejoblíbenější zvířátko/mazlíček v Elvenaru je pro mě jednoznačně velbloud(?) z elfího tržiště.
Je prostě roztomilej :)
 

DeletedUser4225

Guest
Ahoj, a kde mám ty "mazlíčky" vyhledat? nebo si je mám vymyslet?
 

Iddun

Guest
vymysli mazlíčka vhodného do naší hry a nějakým způsobem ho ztvárni, to je vše :) Ať se rozvine fantazie na maximum
 

DeletedUser4336

Guest
Můj mazlíček je jednoznačný, vlastně po něm bylo pojmenováno moje město. Jedná se o přízračného tančícího vipeta, který má zvláštní schopnost udržovat mé obyvatele v bezpečí a přinášet jim štěstí, vlastně tu celkově pozvedá naše hodnoty. Nikdo přesně neví odkud tento vipet přišel, a kdy byl poprvé spatřen, ale to se nebere jako podstatné, všichni dělají vše pro to, aby tu ještě dlouho ničím nerušeně zůstal. Ve městě se objevuje ve formě přízračné sochy, kterou ovšem nenajdem někde pevně na náměstí nebo významných místech, nýbrž se zjevuje nahodile, někdy se vznáší, jindy kráčí ulicemi, tvrdí se že i opravdu tančí. A hlavně ho vidí jen ten, kdo je tomu hodný, cizímu se zjeví jen málokdy. Pojem socha možná vyzní poněkud chladně, ale opak je pravdou, je známa spousta případů, že dochází k pravidelnému kontaktu s našimi obyvateli, a vipet je, ač připomíná přízrak, na dotek hřejivý, sametový a heboučký, je to skutečný mazlíček.
 

Iddun

Guest
@Pauleo doporučuji si nejdříve přečíst pravidla soutěže, kde máš popsáno vše potřebné... Odpovědi na soutěže se nikdy nepíší do diskuze - takže >>zadání<<
 

DeletedUser4336

Guest
Prealiena >> Ty tam máš vemblouda? Já mám celou dobu za to, že tam je náš dráček Bruno.

Iddun >> Dobře, díky za informace, já jsem si to myslel že se asi bude "kreslit", ale já soutěžit nebudu, pouze popisuji mazlíčka z Elvenaru (kdyby to třeba někoho zajímalo, co se nám tu zjevuje).

//Sloučen doublepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4225

Guest
Pomůže mi nějak když k tomu mazlíčkovi dám i pár informací? :D
 

DeletedUser4336

Guest
Myslíš třeba jeho denní stravovací harmonogram :)))?
 

DeletedUser4225

Guest
Nene, mám na mysli třeba jak vznikl, podle čeho se určuje jeho vzácnost atd atd
 

DeletedUser2716

Guest
Upravili jsme trochu zadání soutěže, aby bylo pro Vás lépe pochopitelné. :) Těšíme se na Vaše výtvory. :)
 

DeletedUser4225

Guest
Mám problém, nelze mi nahrát obrázek s nakresleným mazlíčkem, co mám dělat? Už jsem to vyřešil :)
 
Naposledy upraveno:

Silver Whisper

Guest
Všichni mazlíčci jsou krásní, těžké rozhodnout, který je lepší :).

Chtěla jsem si prohlédnout všechny a pod jménem Arielll a cassiophea, v sekci Hlasování o vítězi, je stejný obrázek, asi se vloudila chybička.
 

DeletedUser3845

Guest
Taktéž všem děkuji za hodnocení a moderátorům za pěknou soutěž, konečně nějaká změna a diamanty se hodí :)
Jinak všichni mazlíčci jsou hezcí, jen je škoda, že se zapojilo málo hráčů.
 
Nahoru