• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepšího řešitele

Meffis

Pokročilý žák
tak to jsme radi, hledat rozdily a skladat puzzle je zabava... uz se tesim na dalsi ukoly...

//odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Laqhren

Znalec fóra
Prosim, u 4. ukolu je resenim napsat pouze pocet rozdilu? Z otazky to neni presne jasne (take je mozne prilozit obrazek se zaskrtlymi rozdily, vyjmenovat je / popsat souradnice:) )
 

Iddun

Guest
postačí uvést počet rozdílů, pokud nahraješ obrázek se zaškrtlými, určitě to také není špatně :) ale ne všichni zvládají přikládat obrázky do textu, proto jsme zvolili jednodušší způsob :)
 

Meffis

Pokročilý žák
jj, priznam se, ze ja byl liny nahravat okrouzkovany obrazek, tak jsem je alespon vyjmenoval...;)
 

Meffis

Pokročilý žák
To je ale napínavé? kdy se dočkáme rozuzlení celé záhady a budeme moci pogratulovat vítězům?
 

Iefyr

Guest
Tak nám to nakonec musela zachránit šéfová módíků. :D Vítězům blahopřeju, bo já bych to v některých případech ani nepobral. :D
 

Iddun

Guest
ano ano, ty jsem šla udělat a pak mi do toho něco vstoupilo a já zapomněla...:D Hned tam budou ;)
 

DeletedUser3264

Guest
měl bych otázku, proč ty "moje odpovědi", které mi přišly na mejl nejsou moje?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Iddun

Guest
kdepak, to není šotek, ale vaše nastavení profilu zde na foru :) Určitě máte zaškrtlé políčko, kdy vám chodí upozornění vámi sledované sekce (rozuměj jakákoliv, kam napíšete komentář) na email. Pak stačí, aby někdo další okomentoval zmíněné téma a šup na mejlu máte zprávu ;)
 

Silver Whisper

Guest
Děkuju za info ;):) a já si říkala, že mám v e-mailu nějak moc zpráv :D:D:D
 

DeletedUser1327

Guest
Páni, já měla všechno správně?? :))). To jsem tedy nečekala. Děkuju za moc pěknou soutěž, podobné jsou nejlepší :).
 

DeletedUser990

Guest
Zdravím, napjatě očekávám drahokamy a oni pořád nikde ;) A mám moc velkou radost ze 3. místa, nečekala jsem to.
 

DeletedUser2818

Guest
Taky napjatě čekám, dneska ráno jsem psala na podporu, omlouvají se a předají to dál... Tak doufám, že diamantíky dorazí. Jo a gratuluju ke 3. místu. ;)
 
Nahoru