• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepší velikonoční zvyklost

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým
Začítá trochu jiná soutěž. Píšete nebo kreslíte rádi? Popouštíte uzdu své fantazii a tvoříte příběhy? Obrazy? Zúčastněte se soutěže O nejlepší velikonoční zvyklost a své dojmy, radosti a nadštení můžete sdílet v této diskuzi.
 

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým
@Mescal Neklesej na mysli. :-D Můžeš vycházet i z existujících velikonočních zvyklostí, jen je přizpůsobit Elvenaru. ;-) Trpaslík plete pomlázku, elf vybírá barevná vajíčka... Je tolik možností!
 

Jirinazel

Znalec fóra
Já mám jiný problém: hrubý nákres na obrázek by byl - překreslit ho je snadné, ofotit rovněž, přenést z foťáku do notebooku - no pokud si neporadím, tak to jistí Škoda, ale dostat ho ze své schránky do toho políčka v Elvenaru, to je prakticky neřešitelné, takže se netěšte.
A teď dokonce koukám, že obrázek nestačí, že to chce min. 800 slov nebo komiks, tak to se na to vybodnu. :(.
 
Naposledy upraveno:

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým
Milí hráči, soutež má před sebou poslední týden trvání. Při nízké či žádné účasti diamanty, které můžete získat, a není jich málo, propadnou. Nebudou pak již k dispozici. Z diskuzí je přitom zřejmé, že o diamanty zájem máte a rádi je získáváte. Nenechte si tedy ujít takovou příležitost! Každý z vás má navíc jedinečnou šanci od nás získat i zpětnou vazbu na svůj výkon. :cool:
 

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým
@Hexik Však nemusíš nic extra vymýšlet, můžeš existující zvyklost našroubovat na svět Elvenaru, to nijak extra velkou kreativitu nevyžaduje. ;)
 

Hexik

Znalec fóra
tak jsem neco zkusila tedy, ale proc mam pocit ze jsem to pohnojila a poslala na spatne misto nebo myslim ze by nemel byt ten prispevek videt, no kdyz tak se holt tolik nestane ...
 

Mescal

Znalec fóra
@Hexik myslím, že jsi svůj soutěžní příspěvek vložila správně.
A čistě mezi námi... obdivuji, že se Ti v tak krátkém textu podařilo spojit všechno Elvenarské a všechno velikonoční dohromady.
Ve městě mám také Zlatou vrbu a i když mě to teď zpětně tluče do očí, nikdy mě ani nenapadlo použít motiv Zlaté vrby do soutěžního příspěvku.
Jen jsem dokázal tupě zírat na obrazovku se spuštěným Elvenarem a říkat si, o čem proboha psát? Kde ve fantasy městě najít jakýkloliv velikonoční motiv? :)
 

Hexik

Znalec fóra
jsem myslela ze by nemel byt videt kdyz jsem ani zadny nevidela ani me nenapadlo ze bych mohla byt jako prvni prispevatel
@Mescal jsem rada ze se ti libi asi jako vetsina zenskych a nebo vlka cast nerozumim a nemam rada zvyk s pomlazkou takze jsem jej chtela pretvorit a nejak to do sebe zapadlo nejhorsi asi bylo opravovani nejsem zvykla a nikde nemusim psat s diakritikou ... jinak zlatou vrbu uz jsem jednou zkousela kreslit do souteze ale to nedopadlo moc pekne to dilo
 

Hexik

Znalec fóra
chtela bych podekovat za 2 misto a vubec za tu praci se si se soutezi a hlavne vyhodnocenim dali praci moderatori fora

jinak musim rict ze tam byly lepsi prispevky, urcite kdyz cetli co jsem napsala rekli si napisu lepsi
 

Elevanen

Pokročilý žák
Děkuji pořadatelům soutěže za třetí místo a pěknou soutěž a zároveň blahopřeji Reginaldovi a Hexikovi k prvnímu a druhému místu.
 

Mescal

Znalec fóra
@Hexik, schválně se podívej, jak dlouho byla soutěž bez jediného příspěvku. Ty jsi svou povídkou tzv. spustila lavinu, dala jsi příklad a ostatní se chytli a soutěž se rozeběhla.
 

Hexik

Znalec fóra
@Mescal ano soutez trvala dost dlouho a ja s tim prisla az po velikonocich kdy uz se zdalo ze je naprosto mrtva a nakonec to dopadlo velmi slusne s ucasti bylo z ceho vybirat
holt souteze vyber cislo jako bezi trebas v soutezinkach budou vzdy oblibenejsi protoze s tim neni zadna prace
 

Reginald

Pozorovatel
Děkuji pořadatelům za první místo a za konstruktivní kritiku. Také děkuji všem ostatním, že si dali práci s hezkými příběhy.
 
Nahoru