• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepší vědomosti

Mescal

Znalec fóra
Zkusím to... :) ale od 1. února měním zaměstnavatele a tak vůbec nevím, jak budu mít čas.

...ale něco mi uniká v pravidlech této soutěže:
"Bonusový úkol bude zveřejněn 6. 2. 2022 ve 20.00 hodin. Vyhrají ti hráči, kteří nejrychleji odpoví..."
"Soutěž potrvá od 29. 1. do 6. 2. 2022 do 20:00, po tomto datu již nebude žádná odpověď hodnocena."
Na ten poslední (bonusový) úkol bude sakra málo času. :)
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Ano, chybička se vloudila a je opravena. Soutěž skončí 7. 2. 2022
Děkuji ;)
 

Kvietko

Šéfkuchař
Jak to, že máš hotovo v 19,16? Mě se poslední otázka objevila až ve 20,02 ? A počítám, že odpovědi budou různé ;) :rolleyes: , nevím, zdálo se mi, že na některé otázky se dalo odpovědět všelijak :D, alespoň moje odpovědi takové jsou, sice jsem se snažila......
 

Angedev

Velmistr písma
Pokud si pod vaším účtem rozkliknete možnosti a nastavíte si správné časové pásmo, pak se vám budou hodiny zobrazovat dobře :) Aspoň já ty příspěvky teda vidím opravdu až po osmé :D
 

Kvietko

Šéfkuchař
Díky, už jsem si je upravila ;) :) ...mě to bylo divné, že otázky se měly objevovat po osmé hodině a ty první jsem nehlídala, ale když jsem koukla, kdy se objevily, tak tam byl čas kolem sedmé.....a já blbka tím pádem dneska číhala od sedmi :rolleyes::D......stejně mi to bylo prd platné, protože než jsem našla některé odpovědi...tak byla hodina pryč :rolleyes::D
 

Jirinazel

Znalec fóra
Taky jsem si s tím dala práci ale s kvalitou odpovědí si nejsem jistá a pokud bude záležet jenom na té poslední, tak nemám moc naději. Na číhandu nebyl čas, v osm se mi kousl notebook, pak zase Elvenar nemohl úkol splnit, odpovědi jsem namastila rychle, ale po půl deváté už asi bylo pozdě. Uvidíme ;):(.
 

Mescal

Znalec fóra
No, díky změně zaměstnání jsem dal jen první tři kola otázek... :-(
Gratuluji vítězům a snad se příští soutěže již zúčastním.
A samozřejmě díky organizátorkám. :)
 

Kvietko

Šéfkuchař
Jé díky, tentokrát jsem to nečekala, na bonusovou otázku jsem odpověděla docela pozdě, tak jsem byla jen zvědavá, jak se mi podařilo odpovídat. Snažila jsem se, ale odpověďmi jsem si nebyla jistá tak jako při minulé soutěži, kdy byly odpovědi víc jasné...a na bonusovou otázku jsem tenkrát odpověděla první, ale měla jsem tam malou chybku ..takže nic. ;) :rolleyes:
Ještě jednou díky za skvělou soutěž :):diamond:

Tedy to jsem si myslela, že nás soutěžilo mnohem víc, podle zobrazení jsem odhadovala kolem 50 lidí :oops::( ......a velká poklona těm, co se odpověďmi museli prokousávat a hodnotit je, každá odpověď jiná :rolleyes: :)
 

Jirinazel

Znalec fóra
Takže smolka, ta poslední otázka opravdu nedopadla dobře, vlastně jsem měla všechno, ale tady jsem přehlédla kde, a nebyl problém to napsat, kdybych měla v osm večer dost času. Trochu mě to mrzí, na druhé straně, když vidím tu radost o patro výš .... :)? Tak třeba příště. Gratuluju.
 

Hexik

Znalec fóra
soutez pekna trochu me odrazilo to casove urceni nemam rada veci na cas tak jsem do ni nesla a nespis chyba ale kdo vi co jsem tak koukala byla udelalana a naplanovana dobre takze gratulace nejen vitezum a chvala tvurcum
 

Kvietko

Šéfkuchař
Ahojky, chtěla bych poprosit, jestli by nebylo možné, až se mám odměna připíše, poslat zprávu, že se tak stalo. Musím se přiznat, že většinou nevím, kolik dia mám, něco utratím, něco získám ve věži, od džina ....
 

Hexik

Znalec fóra
no musim rict ze jsem na tom podobne ze taky vecne nevim kolik presne mam mohli by to nejak poresit v systemu ze by prislo jen nejake upozorneni ve hre ziskal jsi tolik dia a hned bys vedela od kud vitr vane a ze je uz mas
 
Nahoru