• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepší vědomosti III

Hexik

Znalec fóra
minulou hru jsem nejak vzdala kdyz jsem se sekla na otaze co jsem nevedela tak snad byh se mohla zapojit ted, jinak tyto souteze mam rada cloveka to nuti aspon trosku premyslet
diky za ne
 

Hudzga

Znalec fóra
Mám dotaz k šestému úkolu druhá otázka: to máme vyjmenovat úplně všechno zboží všech spřátelených ras? Že je to docela velký počet když některé rasy mají i pět, šest druhů zboží?
 

Tuulikki

Moderátor fóra
Elvenar tým
Ano, chceme vědět úplně všechno zboží z každé rasy :) Víme, že je toho hodně, alespoň nejsou odpovědi tak jednotvárné a lehké :cool:
 

Kvietko

Šéfkuchař
ojoj, tak jsem odeslala odpověď a teď si teprve přečetla diskuzi, tak to mám smolíka :(:rolleyes:......řeknu vám, že když jsem uviděla 6. otázku, tak jsem to chtěla zabalit.....to mi nepřijde jako vědomostní soutěž, ale jako vypisování za trest :eek:
 

Hudzga

Znalec fóra
Díky za super soutěž, jen je škoda, že se nás nezapojilo více. Je pravda, že soutěž byla asi těžší než obvykle, jak už na hledání či psaní. Ale mně to o to více bavilo. Ještě jednou díky moderátorům za ni a už se těším na další.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Jsem moc rád, že tato Vědomostní soutěž byla více složitější, než obvykle (viz. otázka č.6 :cool: , která ale překvapivě byla jen za 2 body)
Těším se na další, snad bude i trocha toho hledání budovy z výřezu, to je taky výzva.
Hezký večer a díky moc za dia.
 

Prealiena

Velmistr písma
Trochu pozdě, ale přece.
Děkuji a gratuluji všem, co se dostali přes šestou otázku, byl to masakr.

I když mě trochu zmátla první otázka: Jaké budovy jsou ve městě při založení. Z hlavy bych řekla hlavní sídlo a dělnická chatrč, protože nejdou zbořit. Ale pro jistotu jsem si založila město na winyandoru a šouplo mi to tam obytku, dílnu a směrník hned ze začátku. Tak jsem to vypsala do odpovědi a bylo to špatně.:confused:
 
Nahoru