• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepší vědomosti II

Se soutěží jsem začala, ale zajímalo by mě, co se stane, když se zúčastní málo hráčů, soutěž je dost těžká, tak jestli mám tomu věnovat čas, který bude nemalý..... :rolleyes: ;)
 
Děkuji moc za povedenou soutěž, jsem moc ráda, že jsem vyhrála, ale ještě raději jsem si lámala hlavu nad vašimi otázkami, které mi občas zamotaly hlavu...ale ta radost, když jsem na to přišla.. ;) :) :rolleyes: Už se těším na další soutěž ;):D
 
Zpět
Nahoru