• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepší vánoční přání

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Jirinazel

Znalec fóra
Chci se zúčastnit, ale nevím jak na to. Je to to zelené okénko "vložit vlákno". Když tam vložím příspěvek, nezobrazí se někde viditelný pro všechny hned teď? Herní jméno mám napsat, nebo se Vám zobrazí samo? Děkuji za radu.
Má to mít nějaký určitý rozsah - třeba počet slov?
 

Deleted User - 500563

Guest
@Jirinazel Posílám Ti screening, kde je žlutá kolonka s nápisem soutěž. Vedle toho napíšeš do vlákna svojí herní přezdívku. A pak už můžeš napsat vánoční přání, které není omezený počtem slov. ;)
Screenshot_2020-12-11-13-10-40-827_com.android.chrome.jpg


Pokud by jsi to nenašla podle screeningu, tak klikni ZDE .
 

Deleted User - 500563

Guest
Vážení hráči,

24. prosince bude končit vánoční soutěž. Máte čas se ještě zúčastnit. Pokud nebude aspoň 5 soutěžních příspěvků, bude tato soutěž neplatná. Což by byla veliká škoda.
Zkuste se ještě zapojit a napište nám přání. :)
 

Mescal

Znalec fóra
Zvláštní soutěž, neříkám, že špatná, ale ještě nikdy jsem se neúčastnil žádné soutěže, která by se mohla zvát v jakékoliv směru literární. :)

@Jumala , tak už se vánoční soutěže účastní 5 hráčů, tím se soutež stává platnou. :)
Již se těším na pěkné 4. místo. :)
 

Mescal

Znalec fóra
@Jumala za jakých podmínek nebo omezení mohou hlasovat samotní soutěžící?

// Příspěvek přesunut z jiného tématu. Jumala
 

Deleted User - 500563

Guest
Soutěžící může též hlasovat, podle svého uvážení. Ovšem napsat maximálně 3 jména.
 

Ifetkacz

Kolemjdoucí
Stastny novy rok vsem preji a dekuji za hlasy. Jsem moc nepochopila to hlasovani, kdyz jsem videla ty hlasy ostatnich. Kazdopadne gratuluji vitezi, at uz je to kdokoliv. Pevne zdravi a hodne stesti nejen ve hre. :D.
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Z důvodu porušení pravidel cituji "Každý soutěžící odesláním díla potvrzuje, že jej nezískal od jiných autorů nebo odkudkoliv z internetu, neboť tento způsob je přísně zakázán." Byl jeden soutěžní příspěvek vyloučen ze soutěže. Doufáme, že se hráč pro příště poučí a zkusí napsat vlastní vánoční přání, bylo by nefér vůči ostatním, aby patřil mezi výherce v této soutěži.
 

Tiha

Šéfkuchař
Děkuji týmu Elvenaru za tuto soutěž a děkuji všem, komu se můj příspěvek líbil a dali si tu práci, a poslali hlas. Všem ještě jednou KRÁSNÝ NOVÝ ROK !!!
 
Nahoru