• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepší postřeh IV

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Připravili jsme pro vás další vědomostní soutěž. Pokud nám k soutěži chcete něco sdělit, budeme moc rádi, když nám napíšete. ;):)
 

Prealiena

Velmistr písma
Ad. 6. úkol: Starobylá fontána - jste si jistí? Je zde mnoho fontán, ale konkrétně o starobylé jsem ještě neslyšela.
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Otázka 6. úkolu zní, do které rasy budova patří. :) Tím bychom rádi připomněli název celé soutěže. Buďte tedy ve střehu a nedejte se zmást! :rolleyes:
A novou kapitolu se do soutěže nepočítáme. ;)
 

Deleted User - 500563

Guest
Ano, v každém slově se skrývá jedno písmenko, které tam nepatří. :) A vy musíte vyluštit všechna slova, napsat nám je a i napsat tajenku z těch písmen, které jsou navíc. :)
 

luterina

Veterán
no já se spíš ptám, jestli tam v prvním slově jedno písmeno neschází :) .. že všechna ta slova musím vypsat je teď pro mě novina, ze zadání jsem pochopila, že mám napsat jen tajenky správné znění :(
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 500563

Guest
Děkujeme za upozornění na chybičku. Za to se velice omlouváme. Nicméně není to až tak zásadní chyba, aby ovlivnila celkový výsledek.
 

luterina

Veterán
rádo se stalo :) ..ještě: v zadání není ani zmínka, že se vyluštěná slova mají i vypsat (jinak všechny je na papíře napsané mám, bez toho bych správné znění tajenky nevyluštila), ale jen poskládat a vyluštit tajenku, kterou jsem tedy vyluštila a odeslala, bude to tak počítáno za splněný úkol?
 

Deleted User - 500563

Guest
Usoudili jsme, že bude stačit, když napíšete pouze tajenku. Tedy pokud jsi to vyluštila správně, tak se ti to započítá jako splněný úkol. ;)
 

Slniecko

Znalec fóra
Krásny večer, kdy mužeme očekávat výsledky souteže? Budou zverejnené i dosažené body u víťezu?
 

Deleted User - 500563

Guest
Výsledky poslední soutěže o nejlepší postřeh budou zveřejněny do konce týdne i s kompletním bodováním a se správnou odpovědí. Prosím buďte trpěliví. ;)
 

Green Jane

Šéfkuchař
To je všecko moc pěkné , ale stejně jsem nepochopila tu věc se starobylou fontánou . Absolutně nikde jsme to nenašli . Takže už teď jsem zvědavá na zveřejnění správných odpovědí .Jinak soutěže tohoto typu mně moc baví .
:D:D:D
 

Slniecko

Znalec fóra
To jsme na tom podobne,taky jsem zvedavá :) Krom toho, že jsem špatne pochopila zadání a všude jsem psaala aktuální kapitolu,tak tu fontánu jsem taky nikde nenašla.. Ani u lidí,ani u elfu..
 
Nahoru