• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepší přání II

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

DeletedUser3071

Guest
Připravili jsme pro vás novou soutěž. Těšíte se? Napište nám vaše dojmy a postřehy. ;)
 

DeletedUser6366

Guest
Tak nakonec jsem se nechal přesvědčit výzvou prodloužení. Soutěž, myslím, že skvělá. Jen tak dále.
Čím více skvělých soutěží o ceny, tím jen lépe. Jinak děkuji všem za přání, co nám zde hráči poslali do nového roku. :) David
 

DeletedUser6366

Guest
Ahoj. Bedlivě sleduji tuto soutěž, a jsem zvědav, kdy po neděli, 20.1 bude znám vítěz. Už jsem napnutý dva dny, je úterý, a ještě se tu nic neobjevilo. Doufám, že soutěž není stornovaná. David
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Ke stornování soutěže není důvod, je tam spousty krásným přáníček.:) Tak nám dej ještě chvilku. Už to nebude dlouho trvat a dočkáš se zveřejnění vítězů. ;)
 

flego

Mistr slova
Diky moc :) ,samozřejmě v mém přání platí každé slovo i po soutěži, protože mít kolem sebe spokojené lidi je zárukou, že i já budu spokojený :)
 

DeletedUser6366

Guest
Soutěž super. Jenom ať někteří vítězové, co vyhráli se pro příště doučí slovosled a českou gramatiku, a pravopis a píši bez chyb!!!
Toto mne opravdu zklamalo, co může někdo napsat, a ani si to neurovnat, ať to dává i třeba smysl a je to správně česky.
Nemyslím všechny vítěze. Ti, kteří to jsou si to sami uvědomí. Snad... Naposled, co jsem soutěžil--
 

DeletedUser6024

Guest
Milý chipdejve! Myslím, že je naprosto jedno, jestli je v přáních správně slovosled a že je to plné gramatických chyb ... Jde o to se zúčastnit, něco pěkného vymyslet ... Uvědom si, že hru hrají a soutěží dítka školou povinná až po hravé důchodce. A se života vím, že i velmi vzdělaný člověk s tituly před i za jménem, který patří mezi nadprůměrně inteligentní lidi, je schopný udělat několik pravopisných chyb v jedné větě a jeho schopnosti to nijak nesráží. Ber to s nadhledem a nauč se prohrávat! Nikdo není neomylný a dokonalý ... tak hlavu vzhůru!

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6024

Guest
Ahoj, mám dotaz,kdy budou rozdány výhry ze soutěže o nejlepší přání? Díky za odpověď. Dendie.

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Vyhrané diamanty by měli být již připsány, za zpoždění se omlouváme. :rolleyes:
 
Nahoru