• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepší kraslici II

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Je tu pro vás nová kreativní soutěž. Kreslete a tvořte velikonoční kraslici. Má to jednou podmínku, vložte do kraslice cokoliv z Elvenaru. :)
Cokoliv nám chcete napsat můžete sem. :D
 

Nariana

Pokročilý žák
mám dotaz ohledně hlasování o vítězi předpokládám že nemůžu hlasovat sama pro sebe:confused:;)???
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Každý ať hlasuje podle svého uvážení. :) Což znamená, že můžeš hlasovat i sama pro sebe.

Soutěž o nejlepší kraslici má několik pravidel. Pravidlo zakomponovat do kraslice něco z Elvenaru je nejzásadnější a proto musíme vyloučit s hlasování o vítězi hráče flego. Jeho obrázek je sice moc hezký, ale nenacházíme v něm nic z Elvenaru. :(
 

Nariana

Pokročilý žák
Děkuju za informaci, ještě mě zajímalo jestli může hlasovat kdokoli nebo jen ten co se soutěže účastnil??
 

Micaella

Kolemjdoucí
Zde ukázka snahy předělat motiv na vajíčko, s ohledem na to že jsem si nebyla jistá zda mohu dát víc fotek dané kreslice, viz vejce ze všech stran, jsem upřednostnila verzi na papíře :)
 

Přílohy

  • IMG_20210426_094942.jpg
    IMG_20210426_094942.jpg
    114,9 KB · Zobrazení: 112
  • IMG_20210426_094951.jpg
    IMG_20210426_094951.jpg
    118,7 KB · Zobrazení: 118
Nahoru