• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepší kouzlo

Iefyr

Guest
Původně jsem se chtěl hecnout, že se vyjádřím ke všemu... ale ne, nemám na to. Bejt organizátor soutěže, cejtím se po projití "děl" jak holka po hromadným znásilnění v indickým stylu. o_O
 

Silver Whisper

Guest
Tak o tom nic nevím :p. Prošla jsem všechny a i když si nejsem jistá, jestli mnohdy hráči pochopili zadání ( asi ani ne ), dá se tam vybrat pár dobrých a uskutečnitelných kouzel. Ale lidičky, bojovému systému fakt kouzla nepomůžou :D:D:D.
 

DeletedUser1148

Guest
Ahojky všem.Tak ze začátku jsem byla nadšená ,jaká krásná kouzla se v soutěži objevila. No ale to byly dvě. Teď když to pročítám ,tak jsem se až lekla. Některé nápady opravdu moje hlava nepobrala. Pokud dojde na hlasování ,tak to bude opravdu jednoduché pro mně a těm co rozhodují ,které kouzlo vybrat jako vítězné ,tak nezávidím ,protože číst všechny ty příspěvky je kolikrát ztráta času.
 

Iefyr

Guest
Možná by už nezaškodila zas nějaká pořádná literární soutěž. :)
 

DeletedUser3071

Guest
Vážení hráči a hráčky,
chtěli bychom se vám omluvit za chybu při vyhodnocení soutěžních kouzel. Bohužel nám jedno kouzlo uteklo a nedostalo se mezi soutěžící. Jmenovitě jde o hráče Hellseth a jeho kouzlo zde:

Velice nás tato chyba mrzí a jako jistou kompenzaci posouváme termín uzavření soutěže do 1.6.2017. Také ti z vás, kteří již hlasovali, mají možnost upravit svůj hlas, pokud by rádi podpořili opomenuté kouzlo. Stačí mě kontaktovat soukromou zprávou, že chcete změnit své hlasování.

Nadále však platí, že hlasování je pouze orientační a o vítězi rozhodne Elvenar tým
 

Iefyr

Guest
možná by byl menší zmatek celý hráčský hlasování stornovat a nechat ten definitivní výběr jenom na vás... v minulosti tady byla soutěž, kde o vítězích hlasovali jenom hráči, tak bychom si aspoň byli kvit :D páč pochybuju, že by někdo hořel zrovna touhou dodatečně svůj hlas měnit (bo lenost... takovej pěknej lidskej faktor), pokud si vůbec tenhle post v diskuzi přečte :) takže to imho bude vůči dotyčnýmu stejně nefér, byť ta snaha je s tím něco dělat :)
 

Silver Whisper

Guest
Jako jedna ze soutěžících musím říct, že to, co napsal lefyr má celkem smysl. Pokud se tím předejde případným nepříjemnostem, nemám vůbec problém s tím, že by o výsledku soutěže rozhodli moderátoři fóra a herní podpory, aby se nikdo necítil poškozený;).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Eragon92

Znalec fóra
@Silver Whisper - však to píšou, že výherce vyberou sami. Tohle je jen takový přehled veřejného mínění. Za chybu se omluvili, posunuli uzávěrku a dali možnost změnit hlasování. Podle mě to je fér a pokud je jeho kouzlo dobré vyhraje i bez jediného hlasu zde.
 

Silver Whisper

Guest
Děkuju moc @iDavis :). Doufám, že se naši tvůrcové nechají inspirovat a zaplaví nás kouzly a nám se tím zpříjemní hra :). Taktéž gratuluji výhercům :D:D:D.
 

DeletedUser2097

Guest
Děkuju tvůrcům za parádní soutěž a spoluvýhercům gratuluji :)
 

DeletedUser1656

Guest
Taky se přidávám ke gratulaci a děkuji :p Už se těším na další soutěž! :)
 
Nahoru