• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepší jednotku Amuni

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno Vytvořeno

DeletedUser3071

Guest
Drazí hráči,

spustili jsme novou soutěž! Jak se vám líbí? Zapojíte se nebo se budete s námi těšit na příspěvky ostatních? Velice se těšíme, jak na vaše výtvory tak na vaše postřehy a připomínky. :)
 
Nikdo další se nepřidá s dílkem o nejlepší jednotku Amuni? Soutěž končí 5.10. 2018. Máte tedy čas do pátku. Tak si pospěšte, je škoda nezúčastnit se. ;)
 
Já bych to zkusila, ale zrovna teď nemám přístup k mému oblíbenému grafickému programu
A ještě si to ujistím
Takže, mám nakreslit nějakého bojovníka?
 
Řekl bych, že každý asi na tu stránku napíše pod sebe od nejlepšího tři své volby?
1. Karel
2. Klára
3. Maňa
 
Zpět
Nahoru