• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Soutěž O nejlepší budovu události Zapovězené ruiny

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Evelinka

Pozorovatel
Ahoj,škoda že jsem nezískala poslední dílek jinak jsem spokojená se surovinami z této kolekce
 

Přílohy

  • Screenshot_20220213-121602_Elvenar.jpg
    Screenshot_20220213-121602_Elvenar.jpg
    480,1 KB · Zobrazení: 69

Elaelana

Kolemjdoucí
Zdravím, tenhle event se mi moc líbil. Všechny budovy z něho vypadají hezky a mají dobré odměny. Nejvíce se mi ale zalíbily 3 budovy. První a pro mne nejlepší je budova Měděný drak, podařilo se mi sehnat 4 kousky (místo mám zatím jen na 2). Obyvatelstvo a kulturní body je potřeba zvyšovat pořád. Další je Jeskyně golemů, má malou rozlohu a dost kulturních bodů. A poslední budova je “Tajemné sny”. Je krásná a to mi stačí .
Budovy z tohoto eventu mám rozmístěné po cestě s ostatními krásnými budovami. Je to taková promenáda pro obyvatele mého města a hodí se právě k Elfům. Promenáda začíná u budovy Otec Pralesa, dále pokračuje kolem Měsíční knihovny a končí právě Zapovězenými ruinami. Bohužel mi z toho eventu chybí poslední budova-Kouzelnická hostina. Snad se mi podaří ji objevit v Akademii kouzel.

A4E7829B-A73E-4FC7-BFC1-0C10245E4F29.png
 
Naposledy upraveno:

Nitramek

Pozorovatel
ELVENAR.jpg


Jelikož mě čekají OBCHODNÍCI Z UNURU , bylo potřeba vyřešit dostatečný přísun semínek . Pro tyto potřeby jsem si k festivalovým obchodníkům pořídil 13x PRASTAROU CHUŤ a jako bonus i kompletní sadu "RUIN" na manu .... jelikož té není nikdy dost :cool:
 

GorGlin

Veterán
Já jsem si udělal řadu zavazadel, s majákem dobrého sousedství má moc pěknou produkci
 

Přílohy

  • poklad.jpg
    poklad.jpg
    465,1 KB · Zobrazení: 77

Allmera

Pozorovatel
Kdo by jí měl stále dostatek? Kovárna poutníků je malá a skladná se skvělou výrobou oceli, které není nikdy dost. Nadbytek je skvěle směnitelný za jakoukoliv surovinu. Pro mě cenná budova. Ještě nějaký ten pátek potrvá, než se mi povede spojit ji s ostatními budovami poutníků, přesto je mi velkým přínosem, stejně jako celý event, kde jsem získala i celou sadu Zapovězených ruin.
 

Přílohy

  • kovárna poutníků.png
    kovárna poutníků.png
    1.013,3 KB · Zobrazení: 74
Naposledy upraveno:

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým

Vyhlášení vítězů



Milí elfové a lidé!

Vyhlašujeme vítěze soutěže O nejlepší budovu události Zapovzené ruiny! Děkujeme, že jste se s námi podělili o své úlovky i postřehy, proč zrovna daná budova se těší vašemu zájmu. Skvělá byla také účast. Podmínky soutěže jste zvládli splnit téměř všichni. U hráče Tygercz se nám nepodařilo odhalit objekt, který měl získat v události Zapovězené ruiny, a hráči Unholy Eye vypadl ze screenshotu herní avatar se jménem. Věříme, že se i přes tento neúspěch příště zas zúčastní a budou moci být zařazeni do slosování. :)
bubelkyt%C3%AD.png


Výherci soutěže jsou a 500
Diamant.png
dostanou:
1. Laci654
2. Kateku67
3. Elaelana
4. Nitramek
5. Marian24

Blahopřejeme vítězům!
Doufáme, že se vám soutěž líbila a že se příště opět zúčastníte. Své postřehy, názory a dojmy můžete sdílet v diskuzi.​

A přátelským pozdravem
Elvenar tým
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru