• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Soutěž O nejlepší budovu události Zapovězené ruiny

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým

O nejlepší budovu události Zapovězené ruiny



Milí elfové a lidé,

událost Zapovězené ruiny je za námi a věříme, že se vám podařilo získat budovy, které jste si přáli. Nyní se můžete pochlubit svými úlovky! :)

Vaším úkolem je vytvořit screenshot jakékoliv budovy, kterou jste v události získali a postavili ve svém městě! Pokud se vám podařilo zapojit budovu i do příběhu vašeho města anebo má její umístění speciální důvod a parametry, podělte se s ostatními. A chcete-li, napište nám, čím vás postavená budova zaujala.

l%C3%ADstky411do.png



Pravidla soutěže:
  • Váš screenshot budov vkládejte PŘÍMO do tohoto tématu jako nový příspěvek.
  • Každý soutěžící odesláním díla potvrzuje, že se jedná o screenshot jeho města.
  • Na screenshotu musí být viditelné vaše herní jméno i s herním avatarem.
  • Každý se soutěže smí zúčastnit pouze s jedním screenshotem.
  • Soutěž potrvá od 10. 2. - 24. 2. do 23:59, po tomto datu již nebude žádný příspěvek hodnocen.
  • Na konci soutěže vylosujeme 5 náhodných výherců.
  • Při nedodržení pravidel bude soutěžní příspěvek vyloučen ze soutěže! Elvenar tým si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit pravidla soutěže nebo celou soutěž zrušit.
Jak vytvořit screenshot

Návod na vložení obrázku


Odměny:
  • 1. místo - 500
    Diamant.png
  • 2. místo - 500
    Diamant.png
  • 3. místo - 500
    Diamant.png
  • 4. místo - 500
    Diamant.png
  • 5. místo - 500
    Diamant.png

Máte nějaké nejasnosti ohledně této soutěže? Nebo o ní chcete diskutovat s ostatními? Zde je k tomu příslušné vlákno.
 

Mescal

Znalec fóra
Smyslem tohoto eventu bylo pomoct si k nějaké maně a tak musím vložit screenshot nových manových budov - 2x hladový poklad.
Poklad.png
 
Naposledy upraveno:

Kvietko

Šéfkuchař
Také potřebuju manu, tak jsem moc ráda, že se mi podařilo získat kouzelnickou hostinu, pro celý set zatím nemám místo, ale protože se mi líbí, tak určitě i ostatní budovy postavím :)

1644655174934.png
 

Monnies

Pokročilý žák
Ja som sa v tejto udalosti snažila získať čo najviac kusov budovy Prastará chuť, pretože produkuje semienka, ktoré teraz potrebujem na vylepšovanie zbrojníc. Tento zástup budov Prastarej chuti mi teraz pomáha v zisku semien, aby vylepšovanie išlo čo najrýchlejšie...

20220212_132717.jpg
 

LadyGhi

Kolemjdoucí
Dúfam, že vyhrám... :D Budovy sa mi páčili, chcela som ich všetky, tak sa mi to podarilo.
 

Přílohy

  • Snímka obrazovky 2022-02-12 o 20.48.29.png
    Snímka obrazovky 2022-02-12 o 20.48.29.png
    832,7 KB · Zobrazení: 117

Istari

Pozorovatel
Zařazeno pěkně mezi Poutníka a Golema (ještě aby se ho podařilo dokončit), zboží je potřeba pořád, o činidlech nemluvě. Samozřejmě many a semínek taky není nikdy dost, a Spícího titána si chvíli nechám i po vypršení platnosti, ten se mi líbí :)
Istari do soutěže-zmenšeno na 500.png
 

Berrian Celudin

Kolemjdoucí
No naše společenství je ve hře krátce všem se nám líbí dělal jsem co jsem mohl chtěl jsem vytvořit starobylou kouzelnou čtvrť snad se mi to i podařilo nejde ani tak o výhru jako o radost z dosaženého výsledku ( výhra by samozřejmě byla příjemná také ) a tak tu všem přeji co nejkrásnější zážitky v našich vysněných světech . Děkuji za hru i za požitek z ní . Berrian
 

Přílohy

  • IMG_20220213_093833.jpg
    IMG_20220213_093833.jpg
    740 KB · Zobrazení: 77

Ondrinka

Kolemjdoucí
06E09D00-9D20-453B-BC1E-C69C0C4AF48F.jpg
Ahoj lidi tak i já vám zde přidám svůj koutek nemám je všechny ale i tak sem rad ze sem je získal surovin není nikdy dost a tyhle budovy mi dost pomáhají díky za ně :)
 

Tygercz

Kolemjdoucí
1644749724742.pngAhoj lidi také sem přidal svůj koutek a když nemam vůbec všechny budovy i tak dost pomáhají :)
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru