• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Soutěž O nejlepší budovu události Brána do minulosti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Tuulikki

Moderátor fóra
Elvenar tým

O nejlepší budovu události Brána do minulosti



Milí elfové a lidé,

událost Brána do minulosti je za námi a doufáme, že se vám podařilo získat budovy, které jste si přáli. Nyní se můžete pochlubit svými úlovky! :)

Vaším úkolem je vytvořit screenshot jakékoliv budovy, kterou jste v události získali a postavili ve svém městě! Pokud se vám podaří zapojit budovu i do příběhu vašeho města anebo má její umístění speciální důvod a parametry, podělte se s ostatními. A chcete-li, napište nám, čím vás postavená budova zaujala.

l%C3%ADstky411do.png



Pravidla soutěže:
  • Váš screenshot budov vkládejte PŘÍMO do tohoto tématu jako nový příspěvek.
  • Každý soutěžící odesláním díla potvrzuje, že se jedná o screenshot jeho města.
  • Na screenshotu musí být viditelné vaše herní jméno i s herním avatarem.
  • Každý se soutěže smí zúčastnit pouze s jedním screenshotem.
  • Soutěž potrvá od 25. 8. - 4. 9. do 23:59, po tomto datu již nebude žádný příspěvek hodnocen.
  • Na konci soutěže vylosujeme 5 náhodných výherců.
  • Při nedodržení pravidel bude soutěžní příspěvek vyloučen ze soutěže! Elvenar tým si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit pravidla soutěže nebo celou soutěž zrušit.
Jak vytvořit screenshot

Návod na vložení obrázku


Odměny:
  • 1. místo - 500
    Diamant.png
  • 2. místo - 500
    Diamant.png
  • 3. místo - 500
    Diamant.png
  • 4. místo - 500
    Diamant.png
  • 5. místo - 500
    Diamant.png

Máte nějaké nejasnosti ohledně této soutěže? Nebo o ní chcete diskutovat s ostatními? Zde je k tomu příslušné vlákno.
 

yuti

Pozorovatel
novy set budov
 

Přílohy

  • IMG_20220826_182055.jpg
    IMG_20220826_182055.jpg
    341 KB · Zobrazení: 77
  • IMG_20220826_182055.jpg
    IMG_20220826_182055.jpg
    341 KB · Zobrazení: 69

Kom72

Kolemjdoucí
tak se zkusím jako začátečník zúčastnit. díky této souteži jsem zjistil, že se hra dá hrát i na PC. Na mobilu není nabidka k odeslani potvrzení mailu a kdyz jsem hledal na netu pomc, narazil jsem na webou verzi hry :)
Pri testovani hry na PC jsem zjistil, že po přeházení pozic 4 budov, které jsem stihl ukořistit budu dostavat i vojaky. Ted me o to vic mrzi, ze jsem nestihl ukoristit i zbyle 3 budovy. Ale to by asi nebylo bez masivni penezni dotace mozne...
Opera Snímek_2022-08-27_190325_cz2.elvenar.com.jpg
 

GrizzlyTom

Kolemjdoucí
Ale to by asi nebylo bez masivni penezni dotace mozne
Dalo se to, ale chtelo to dobre planovani. Kdyz jsem do toho dost vypocitave sypal kouzla na produkci, urychlovace z veze a dalsi odmeny z jinych casti hry (turnaje, provincie), podarilo se mi postavit plnou sadu, ikdyz jsem zacal hrat nekdy na zacatku cervence.
Vmacknout to vse do zacatecnickeho mesta byla ale docela vyzva, kdyz k tomu pribyly jeste budovy vyhrane za kameny.
 

Přílohy

  • elvenar_event.JPG
    elvenar_event.JPG
    228,8 KB · Zobrazení: 43

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým

Vyhlášení vítězů



Vážení elfové a lidé,
máme tu vyhlášení screenshotové soutěže o nejlepší budovu Brány do minulosti. Děkujeme všem, kteří jste se zúčastnili a ukázali, jak jste během události uspěli.


500
Diamant.png
získávají tito hráči
:
Harff
Kom72
1212jana
150koni
GrizzlyTom


Gratulujeme!
Odměna vám bude připsána do 14ti dnů.

Chcete-li se k soutěži vyjádřit, využijte příslušnou diskuzi.

Krásné dny přeje
Elvenar tým
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru