• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Soutěž O nejlepší budovu Světa fénixe

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým

O nejlepší budovu Světa fénixe


Milí elfové a lidé,

událost Svět fénixe skončila a vám se jistě podařilo získat některé budovy, které jste chtěli. Pochlubte se svými úlovky v naší soutěži!

Vaším úkolem je vytvořit screenshot (a to libovolných) budov z této události, které jste si postavili ve svém městě! Ke screenshotu prosím připište, o jakou budovu jde a je zde zachycena.

l%C3%ADstky411do.png
Pravidla soutěže:
  • Váš screenshot budov vkládejte PŘÍMO do tohoto tématu jako nový příspěvek.
  • Každý soutěžící odesláním díla potvrzuje, že se jedná o screenshot jeho města.
  • Na screenshotu musí být viditelné vaše herní jméno i s herním avatarem.
  • Každý se soutěže smí zúčastnit pouze s jedním screenshotem.
  • Soutěž potrvá od 27. 4. do 11. 5. 2023 do 23:59, po tomto datu již nebude žádný příspěvek hodnocen.
  • Na konci soutěže vylosujeme 5 náhodných výherců.
  • Při nedodržení pravidel bude soutěžní příspěvek vyloučen ze soutěže! Elvenar tým si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit pravidla soutěže nebo celou soutěž zrušit.
Jak vytvořit screenshot
Návod na vložení obrázku

Odměny:
  • 1. místo - 500
    Diamant.png
  • 2. místo - 500
    Diamant.png
  • 3. místo - 500
    Diamant.png
  • 4. místo - 500
    Diamant.png
  • 5. místo - 500
    Diamant.png
Máte jakékoliv nejasnosti ohledně této soutěže? Nebo chcete o této soutěži diskutovat? Pište sem.

S přátelským pozdravem
Elvenar tým
 

Danny357

Učedník
Jezdec na fénixovi, znovuzrození fénixe a fialové vejce fénixe mi pomohli doplnit chybějící populaci a kulturu.
Fénix.jpg
 

Ludi

Veterán
Nakonec jsem Fénixe postavila, je to fešák ;). Věž hraju bojem, tak ho krmit nebudu. Produkce průměrná, ale vyniká dodávkou populace, v tomhle ohledu je nejsilnější v porovnáním se všemi ostatními rozvinutelnými budovami.
Ludi.jpg
 

Kvietko

Šéfkuchař
bbb.PNG

protože neumím moc bojovat a mé vojsko je slabé, tak ráda využiju pomoc při vyjednávání ve věži :rolleyes: :) a kromě toho, se mi fénix líbí a galaktické vejce taky :)
 

Deleted User - 848903760

Guest
smil.jpg

Větší spotřeba many mě donutila se poohlédnout po vhodné budově. Lávové vejce bylo první den a tak jsem žádné nezískal. Žhavé jezírko se zadařilo - postavil jsem čtyři a dalších pět čeká až se uvolní místo.
 

markuc

Kolemjdoucí
hvezdny fenix, jezdec na fenixovy a svatyne aury pro ted - dalsi jsou pripraveny v invetari, az bude potreba...elvenar.jpg
 

Monnies

Pokročilý žák
Svoj presun do kapitoly Pomsta vyhnancov som trošičku urýchlila iba preto, že ak by sa mi ten prvý deň náhodou podarilo získať Lávové vejce, nech je už do novej kapitoly a ušetrím KR pre iné budovy (na úkor zopár urýchľovačov). A celkom sa zadarilo, mana sa v tejto kapitole zíde... :)

Screenshot_20230428_222132_Elvenar.jpg
 

mydva

Kolemjdoucí
Znovuzrození Fénixe lidi a kultura, Hvězdný fénix na desátém levelu mramor a další, Svatyně aury dřevo, Galaktické vejce fénixe kouzelný prach, bylo toho opravdu hodně užitečného - moc dobrá událost.
elvenar.jpg
 

Elvinka12

Učedník
hvezdny fenix me velmi zklamal, ale dolepsila jsem druheho lonskeho a urvala nejake lavove vejce s jezirkama protoze many neni nikdy dost
fenix23.jpg
 

AelinMae

Kolemjdoucí
Fénix k fénixovi sedá. Hvězdný fénix vedle Fénixe chladného ohně.
 

Přílohy

  • Snímek obrazovky 2023-04-29 090911.png
    Snímek obrazovky 2023-04-29 090911.png
    602,4 KB · Zobrazení: 44

Kar el

Kolemjdoucí
Ahoj, hrají to chvilku, ale je to super hra. Hlavně je pořád co dělat a objevovat! Fenix je krásný a jeho výhody jsou taky fajn. Jen mi chybí poslední vylepšení.
 

Přílohy

  • Screenshot_20230430-105334_7f7cb4ea03f89ed006ffca7a7d623b25-03.jpeg
    Screenshot_20230430-105334_7f7cb4ea03f89ed006ffca7a7d623b25-03.jpeg
    866,7 KB · Zobrazení: 42
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru