• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepší budovu Pohřbeného města

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým
Dnes skončila událost Pohřbené město. Doufáme, že jste si z ní odnesli, co jste chtěli, a že se vám archeologické bádání v píscích egyptské pouště líbilo. Nyní se v soutěži můžete pochlubit svými úlovky. Máte rádi tento typ soutěží? Zapojili jste získané budovy do příběhu svého města nebo jsou pro vás jen zdrojem užitku? Přeje vám v soutěžích štěstěna?
 

Mescal

Znalec fóra
Nezbývá než popřát vítězů, poděkovat autorům hry za soutěž a doufat, že se příště štěstí unaví. :)
 

Jirinazel

Znalec fóra
Tohle sem určitě nepatří, ale chci se Vás zeptat: není tu mezi Vámi nějaký čekatel na věcné odměny od INNO za vánoční přání? A přišlo Vám něco? Tedy, mě nejde ani tak o ten hrneček, to mě fakt netrápí, ale mám tady nějakou zblblou poštu a ten hrneček by mohl být jednou z pohřešovaných zásilek, tak bych se potřebovala dozvědět jak se věci mají, než tam na ně půjdu hulákat. Děkuji za ochotu.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
@Jirinazel, opravdu nás mrzí, že ti výhra nedorazila. Dle informací, jež máme od našich německých kolegů, kteří výhry z naší centrály v Hamburku zasílali, došlo na konci ledna letošního roku ke zdárnému odeslání odměn všem výhercům vánoční soutěže. Pakliže ti nebyla do této chvíle doručena, tak se balíček patrně někde po cestě ztratil. :(
 
Nahoru