• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepší budovu Podzimního zvířetníku

Hexik

Znalec fóra
soutez je fajn vlastne se ted tak nejak ucastnim kazde proc ne ikdyz je to losovacka je to takova oddychovka, jen ted nemam moc budov na vyber snad v dalsim eventu bude vic co ukazat

@pavelb mela jsem za to ze dojo neni az tak silna budova zdalo se mi ze toho moc nesype na cz nemam ani jednu
 

nataly111

Velmistr písma
Toren Darkness Je to pěkná soutěž, kde tvou naplní je jen pochlubit se z obrázkem budovy z události. A že jen losují mi vůbec nevadí. Když se koukneš do archivu soutěží, je vidět že pokaždé vyhraje někdo jiný, tudíž se moderátoři snaží být férový. Ale to ty koukám neoceníš!!
 
Naposledy upraveno:

pavelb

Učedník
@Hexik - Mě se Dodžo líbí, když jich máš 14, tak to dává více než 10 oddílů lovců denně zdarma, což je fajn a můžu v táboře klohnit jen žaby a květinovky:)
 

12alfa

Pokročilý žák
Tohle je graficky tak hezké, že se nedokážu rozhodnout, která z těch budov je nejhezčí. :)
 

Toren Darkness

Kolemjdoucí
Toren Darkness Je to pěkná soutěž, kde tvou naplní je jen pochlubit se z obrázkem budovy z události. A že jen losují mi vůbec nevadí. Když se koukneš do archivu soutěží, je vidět že pokaždé vyhraje někdo jiný, tudíž se moderátoři snaží být férový. Ale to ty koukám neoceníš!!
Oceňuji čas který tomu moderátoři věnují bez žádného zisku => hodně času, žádné peníze za to všechna čest.
Soutěž považuji za hru která má mít bojovného ducha a hráči se snaží porazit ostatní.
Této věci by se dalo taky říct obrácená tombola místo kupování lístků házíte lístky se svým jménem(obrázky) do košíku a následné probíhá random losování (může zde vyhrát i obrázek který je fláknutý někam do rohu a po soutěži se odstraní a vyřadí tak hráče který se to snaží načančat), které ztrácí na váze. Nic proti tomu nemám je to oddechové a o náhodě a štěstí (i když se to může zmanipulovat) avšak věřím, že to organizátoři dělají férově, jen jsem podotknul, že se jedná o loterii. :)
Btw dalo by se to udělat zajímavěji. Ještě jednou díky organizátorům za věnovaný čas pro komunitu.
 

12alfa

Pokročilý žák
@Toren Darkness A tak i loterie patří ke hře, i když to není soutěž v pravém slova smyslu. Ale zas je to takhle zařazené přehlednější, ne? Já bych řekla, že nepotřebujeme další záložky, že jsme všichni natolik inteligentní, že tak nějak chápeme, o co jde, a když se toho zúčastníme, tak nám to i vyhovuje. U mě např. tato loterijní soutěž měla i didaktický rozměr, naučila mě dělat print screen :-D
Jinak, má fantazie teď kulhá, tak mi prosím pomoz, jak by se tento typ soutěže-loterie dal udělat zajímavěji? Mě totiž nic nenapadá...
 

Toren Darkness

Kolemjdoucí
jak by se tento typ soutěže-loterie dal udělat zajímavěji? Mě totiž nic nenapadá...
jednoduše stačí nastavit pravidla a systém:
1) Vytvoření poroty => stačí 1 člověk který bude hodnotit ale doporučuji minimálně 2-3+ do max 5 lidí pak už v tom bývá bordel
2) Printscreen musí obsahovat minimálně 3 budovy z události (vyřadí se tak hráči co z události mají jen hlavní budovu a ostatní nechtěli)
3) Vyhodnocení poroty která se stejně dříve nebo později musí na obrázky podívat a zde by byli dvě možnosti
a) Zvýhodnit hráče
b) Vyřadit hráče
Ve verzi "a" by například hráči co věnovali svůj čas zdobením okolí okolo budov + využili nějaké budovy které jsou na oko pěkné aby zkrášlili vlastně událostní budovy ať už užitkovýma nebo kulturníma budovami obdrželi bonusový lístek (v Elvenaru je hromada budov z kterých lze vytvořit pěkný obrázek). Tyto hráči s bonusovým lístkem by tak měli dvojnásobnou šanci vyhrát oproti těm kteří mají tu možnost zkusit štěstí (normální hráč 1 lístek do losování, tvůrčí hráč 2 lístky do losování).
Ve verzi "b" by hráči kteří nesplňují podmínky nebo porota usoudila, že uvedené budovy jsou v nějakém bordelu v rohu mezi 20 baráky, které k sobě vůbec neladí ani jedná k druhý atd. tak by byli ze soutěže vyřazeni.
To by jako základ stačilo který rozhodně moč času organizátorům nevezme, nicméně další body jen v rychlosti zmíním
- pojmenovat své město podle vzhledu
- zahrnou kulturní budovy
- vytvořit z toho městečko
- podmínka je hlavní budova
atd. stačí se trochu zastavit zapřemýšlet a hned máte na paměti hromadu nápadů.
A lidi co tvrdí, že nemají čas tak se těchto "soutěží" neúčastní a nebo pokud budete tvrdit, že čas nemáte tak jak to, že hrajete tudle hru nebo jak to že toto vůbec čtete? Já vím dnešní doba je uspěchaná ale stále jsme svobodní lidé, tak proč se nad tím trochu nezastavit a chvilku polemizovat než se to rovnou zavrhne né nadarmo se říká 2x měř jednou řež.
 
Naposledy upraveno:

indian068

Znalec fóra
Ja se soutezi nezucastnuji az na jednu.Toho casu taky moc neni ale nejaky si na hru udelam.Nic mene myslim ze souteze sou ferove.Timto dekuji za tvorbu a straveny cas techto soutezi.Ozivuji forum a hraci se pri navsteve fora i zabavi.
 

12alfa

Pokročilý žák
@Toren Darkness Jako jo, to by mohlo být zajímavé, ale je to úplně jiná soutěž. Tohle je O nejlepší budovu Podzimního zvířetníku. A třeba mně nej připadá Bambusová fontána, @pavelb má za nej Dójó, většině připadá super panda... To, o čem píšeš, by byla spíš soutěž o Nejhezčí městskou kompozici z evetových budov. :)
 

Hexik

Znalec fóra
sice jsem taky nekdy mela pocit ze by se nektere obrazky meli vyradit ze to je trosku vysmech na druhou stranu jak to vyhodnocovat a proc
prijde mi to fajn ze je i tenhle typ souteze no najdes si kousek casu a mas nejakou sanci vyhrat
nakonec proc by nemohla byt nekdy i jina soutez i nejhezci ztvarneni kde by se hodnotil nejaky vzhled napad a tak nakonec je tu i vlakno pro napady pro souteze takze staci se tam rozepsat...
 

Jirinazel

Znalec fóra
Předem se omlouvám za špatné umístění příspěvku, týká se předchozí soutěže, ale tam už je diskuse uzavřená. Při vyhlášení výsledků 3. října bylo avizováno, že výhry dostaneme do dvou týdnů, pohříchu mám pocit, že oněch 700:diamond: za třetí místo na můj účet nikdy nedorazilo. Přesto se na ně stále těším. Přirozeně se mohu mýlit, nebo jsem třeba něco opomněla. Pokud je tomu tak, považujte, prosím, tuto připomínku za bezpředmětnou.
 

Prealiena

Velmistr písma
Upřímně, také mám trochu obavy. Od vyhlášení výsledků sleduji svůj stav diamantů s pravidelným přísunem z věže a žádného nenadálého většího přírůstku jsem si nevšimla, tak nevím.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Omlouvám se, chyba vznikla na naší straně. Omylem jsem si totiž do svých poznámek poznačil, že došlo k připsání diamantů, ač se tak samozřejmě ještě nestalo. Do 24 hodin budou diamanty všem výhercům připsány. Přijměte prosím moji omluvu!
 
Nahoru