• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Soutěž O nejlepší budovu Kouzla zimy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým

O nejlepší budovu Kouzla zimy



Milí elfové a lidé,

událost Kouzlo zimy právě skončila. Jistě se vám podařilo získat některé budovy, které jste chtěli. Pochlubte se svými úlovky v naší soutěži!

Vaším úkolem je vytvořit screenshot (a to libovolných) budov z této události, jež jste si postavili ve svém městě! Ke screenshotu prosím připište, krerá z budov události vás oslovila a je zde zachycena.

l%C3%ADstky411do.png
Pravidla soutěže:
  • Váš screenshot budov vkládejte PŘÍMO do tohoto tématu jako nový příspěvek.
  • Každý soutěžící odesláním díla potvrzuje, že se jedná o screenshot jeho města.
  • Na screenshotu musí být viditelné vaše herní jméno i s herním avatarem.
  • Každý se soutěže smí zúčastnit pouze s jedním screenshotem.
  • Soutěž potrvá od 6. 1. do 20. 1. do 23:59, po tomto datu již nebude žádný příspěvek hodnocen.
  • Na konci soutěže vylosujeme 5 náhodných výherců.
  • Při nedodržení pravidel bude soutěžní příspěvek vyloučen ze soutěže! Elvenar tým si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit pravidla soutěže nebo celou soutěž zrušit.
Jak vytvořit screenshot

Návod na vložení obrázku


Odměny:
  • 1. místo - 500
    Diamant.png
  • 2. místo - 500
    Diamant.png
  • 3. místo - 500
    Diamant.png
  • 4. místo - 500
    Diamant.png
  • 5. místo - 500
    Diamant.png
Máte jakékoliv nejasnosti ohledně této soutěže? Nebo chcete o této soutěži diskutovat? Pište sem.

S přátelským pozdravem
Elvenar tým
 

markuc

Kolemjdoucí
tahle udalost byla nejaka stedra na budovy, mam jich ve meste spoustu...mimo jiz zobrazene jeste obryni nebo otce pralesa
 

Přílohy

  • kouzlo_zimy.jpeg
    kouzlo_zimy.jpeg
    625,8 KB · Zobrazení: 121

Danny357

Učedník
Také jsem získala spoustu nových budov, bohužel není na všechny místo. Graficky se mi nejvíce líbí Zamrzlý otec pralesa a Ledová skluzavka, ale prakticky patří prvenství Ledovci barevného mrazu.
Kouzlo zimy.jpg
 

yuti

Pozorovatel
Hromady ledovych kostek
 

Přílohy

  • Screenshot_20230107_002159_Elvenar.jpg
    Screenshot_20230107_002159_Elvenar.jpg
    441,4 KB · Zobrazení: 41

Kvietko

Šéfkuchař
ledová obryně. ledovec a zamrzlá fontána to jsou nejlepší budovy z události, získala jsem i jiné, které jsem vyměnila za staré a některé zůstanou v inventáři ;) :)

CFG.PNG
 

Přílohy

  • mjk.PNG
    mjk.PNG
    406,4 KB · Zobrazení: 53
Naposledy upraveno:

Monnies

Pokročilý žák
Mňa tento raz najviac potešila budova Ledovec barevného mrazu, keďže dáva unurium, ktorého teraz v mojom meste na začiatku kapitoly Týmového ducha nikdy nie je dosť!

Screenshot_20230107-010057_Elvenar.jpg
 

dodoch1

Pokročilý žák
V této události bylo více než dost budov, které zaujali. Nejvíce mě zaujala budova "Živá vesnice". Z budov zimního eventu jsem si postavil celé město, jak je vidět na obrázku. Zde je požadovaný seznam: Ledovec barevného mrazu, Ledový horský trol, zamrzlý Orčí vír, Zamrzlá fontána, Yettiho horský pramen, Zamrzlé jezero, Hromada ledových kostek, Jeřáb na sudy, Strašidelný zimní dům, Živá vesnice, Rybářské místo, Zamrzlá svatyně obrů, Kryomana a samozřejmě sněhulák na kterého mám hezké vzpomínky jak z mládí tak z dob působení ve spolku Lenivého sněhuláka ;)
 

Přílohy

  • Kouzlo zimy.jpg
    Kouzlo zimy.jpg
    947 KB · Zobrazení: 52

helis.

Kolemjdoucí
:)
 

Přílohy

  • received_1398995244274421.jpeg
    received_1398995244274421.jpeg
    291,8 KB · Zobrazení: 38
  • received_518509277012915.jpeg
    received_518509277012915.jpeg
    267,7 KB · Zobrazení: 40

Bibiska1

Kolemjdoucí
Strašidelný zimní dům, Yettiho horký pramen,zlata vrba,lenivý sněhulák, ledová obryně, bohyně přání,zamrzlý jednorožec,cukrový otec pralesa,zimní hvězda,zimní jezirkove útočiště, zamrzlý vrak lodi, zamrzlý první vir, ledovec barevného mrazu 10


IMG_20230109_103645.jpg
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru