• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepšího hledače

Anaril

Pokročilý žák
mám zatím stejný problém, ukážou se mi akorát orvní dva úkoly, jinak kliknu a NIC :-(
 

DeletedUser2618

Guest
Tak jsem právě dokončil 4. úkol. Zatím mě bavil nejvíc.
 

Anaril

Pokročilý žák
u mě byl problém v tom, že jsem musela kliknout na malý puntík a ne na obdélník s načtením.
 

DeletedUser187

Guest
Hezký večer:)) Píšu úplně poprvé tak snad nic nepokazím :)) Úkoly splněné. Dostanu nějaké body i za neúplnou odpověď?
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Luigy
Tím, že napíšeš na fórum, nikdy nic nezkazíš.:rolleyes: Všechny vaše odpovědi (tedy i tvou) zhodnotíme a spravedlivě obodujeme, nemusíš se tedy bát. Snahu také oceníme. ;)
 

Iefyr

Guest
si je taky změřím, po vyhlášení výsledků hodím svou míru :D sice jsem je v neděli o pár čísel krátil, ale tak hrozný to zas není
předpokládám, že se měří nejdelší nalezenej vlas :D
ale konečně pořádná originální tipovací otázka! to fakt chválím

edit: vlastně co se tak dívám i na další úkoly, začínám se bát, aby mě tu doma nepřepadnul SWAT za otevírání tak bombový... soutěže :D
 

Iefyr

Guest
Vážené slečny a jiná pohlaví, máme tu výsledky měření! :D Od kořínků po konečky mám 540 mm a nějaké drobné, které čert vezmi. :oops: Celkem zajímavý zjištění... aspoň pro mě teda. O to víc mi teď připadá vtipnější představa těch 850 mm nebo kolika, jak jeden soutěžící tipoval. :D Odstín mám zdá se taky podobný jako naše hl. moderátorka. :)

Tuhle soutěž považuju za asi nejoriginálnější & nejtěžší. :eek: Se těším na další soutěž, aniž bych měl zájem se účastnit, tohle není normální. :3
 

nataly111

Velmistr písma
Ahoj, tak já se tedy přidám.:D Moje délka vlasů 335 mm, odstín hnědý.;)
Ale jako nesoutěžila jsem, nebyl čas.:rolleyes::rolleyes: Otázky jsem prohlédla a jsou těžké teda. To bych asi neprošla, ale je to výzva.:p:p
 

Iefyr

Guest
Reálnýmu životu jsem oznámil, že potřebuju volno... takže čekám a mačkám F5 kdy už konečně. No tak kdyy, no kdyyy? Možná se pro srandu někdy něčeho zúčastním (třeba něčeho literárního). :D
 

DeletedUser2094

Guest
Ahoj, našla jsem chvilku, abych se mohla vyjádřit k soutěži. Začala jsem ... hledala srdce, luštila křížovku - správně. U třetího úkolu jsem si řekla, že je to tedy hra a zkusila jsem napsat, co asi tak moderátoři mohli vymyslet za kombinace. Navíc jsem u toho přemýšlela, jak asi tak mohu někomu vidět do hlavy. U výřezů jsem skončila, protože tolik času na prohledání jsem neměla. Pro příště by ale bylo víc fér, kdyby bylo pro hráče měřeno stejným metrem. Každý si zvolil při vstupu do hry rasu a ta druhá ho tak až moc nezajímá. Tedy, když hledat, tak stejně, ne 2 : 1 ve prospěch elfů. Otázka k pravidlům byla zajímavá, ale to už jsem nezjišťovala, protože, jak jsem napsala, končila jsem třetí tajemnou otázkou.
Dnes jsem se podívala na výsledky a objevila jsem bonusovou otázku. A nevěřila jsem vlastním očím. Napadlo mě, že tam klidně mohlo být napsáno, co měla den předem k obědu. Bylo by to stejné, protože předpokládám, že hra je díky nickům anonymní a moderátorku nikdo nikdy neviděl. Omlouvám se, pokud jsou někde fotky třeba na FB. Tam jsem ještě nezavítala.
Ráda soutěžím ve vědomostních otázkách, ale nikdy nehraji ty, které začínají "Odhadněte, kolik ...."
Přeji všechno dobré moderátorům, hře, aby se díky vývoji rozvíjela a možná trochu lepší nápady na otázky do soutěží.
:) Diamanty si raději koupím.
 

Iddun

Guest
lakrens, zřejmě jsi ještě nezavítala pořádně do sekce Archiv soutěží, kde bys viděla velké množství všech možných typů soutěží. Ono není zrovna snadné pro vás neustále vymýšlet nové a nové věci. Jsou soutěže, které jsou čistě o tipování, jsou soutěže o tvoření, jsou tu i ty, kde je třeba prokázat vědomosti anebo ty, kde stačí hledat. A naprosto vždy se tu najde velký počet soutěžících, kteří mají stejně bodů, jak chceš u nich potom rozhodnout, kdo vyhrál? Máš lepší návod, než nějakým tipem? Aby se soutěž neprotahovala z pár dnů na měsíc, než by se skutečně rozhodlo o výherci?

Výřezy jsi mohla najít na wikipedii, kde jsou všechny obrázky, pravidla jsi musela hledat na foru. Byla tu soutěž, kde se tipovaly výsledky fotbalu, byly tu soutěže na motivy lodí - to vše je o štěstí, ale tak to chodí i v běžném životě, vždy je něco nefér pro někoho. My vám to tu můžeme akorát zpestřit za malou odměnu :) Pokud se ti něco nezdá, zkus sama něco navrhnout. A pokud ne, tak nezbývá nic jiného, než ti říct, at se takových soutěží neúčastníš, když se ti to nelíbí :) Měli jsme hodně ohlasů na tuto soutěž a většina byla více než pozitivní, tak to asi neděláme špatně ;)
 

Iefyr

Guest
ta tipovačka se stejně týká jenom úzkýho okruhu lidí si myslím... zbytek se účastní jenom proto, že třeba neví, že těch bodů zas až tolik nemá
a já to třeba ocenil, protože furt nějaký tipovačky ve stylu "kolik lidí se soutěže účastnilo?" nebo "kolik soutěžních příspěvků jsme přijali?" atp... nuda

nuuuuuuuuuudaaaaaaaaaaaaaa tohle tady bylo už milionkrát a určitě ještě milionkrát bude, neb s něčím novým se neustále chodit nedá

a právě protože je to anonymní, tak jsme se aspoň něco o někom dozvěděli
 
Nahoru