• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Nové provázané budovy- nepřičítání plusových bonusů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5987
  • Vytvořeno

DeletedUser5987

Guest
Ahoj,
mám pocit, že při provázaných budovách má dát budova základní uvedený bonus + další bonusy uvedené za další provázané budovy.
Bohužel u karnevalových budov se tak neděje, alespoň u mě ne . Př. viz soubor. Základ Fontána hýřilů mám 7800, za další 3 budovy mám mít +1200+1800+2400, tzn. 13200 ( kouzelný prach) . Budova však dodává pouze základ, tedy 7800. Totéž i ostatní provazané budovy ze sady.

Díky BS
 

Přílohy

  • bug.jpg
    bug.jpg
    37,6 KB · Zobrazení: 82

Angedev

Velmistr písma
Ahoj,
základní výroba fontány je 2400. Těch 7800, co se ti zobrazuje zeleně, je už finální součet :) Je to trochu nešikovně udělané...
 

DeletedUser5987

Guest
Ahoj, díky, ale to se mi nezdá... Už jen proto, že 7800 mi to dává od začátku, když jsem k tomu nic neměl :). To samé s dalšími baráčky. Se naštvu, vyhodím ty okolo a uvidíme. A ve hře na obrazovce mi nic zeleně nesvítí. Je to zavádějící a vyházel jsem kvůli tomu komplet " Kouzlo zimy ", které byť na nižším lvlu, dávaly víc a dávaly to tak, jak bylo uvedeno. Zásob to dává taky jen 29000. Základní bonus + ty další plusové...
 

Přílohy

  • bug1.jpg
    bug1.jpg
    37,8 KB · Zobrazení: 72
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4581

Guest
Taky hlasím že eventové budovy z karnevalove sady nedávají bonusy za provázané budovy....
Příklad "krčma u šaška" základní výroba 2800x drahokamy

+ bonusy 2800x kouzelný prach +4200x drahokamy +1 VB všechny bonusy funkční budovy propojené

Bylo přičteno pouze výroba 2800x a ten VB nevím na ten sem nedával pozor to si pohlídám zítra ;-)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkujeme za nahlášení, o tomto problému víme, pokusíme se s ním něco udělat! :)
 
Nahoru