• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

nove moznosti zkraceni doby vystavby

jak si urychlit vystavbu

  • me to staci jsem spokojen

    Hlasy: 4 30,8%
  • je me to jedno pockam si

    Hlasy: 3 23,1%
  • vic stavitelu

    Hlasy: 1 7,7%
  • vic sousedske

    Hlasy: 0 0,0%
  • vylepsovaci budova eventova (fenix medved ...

    Hlasy: 2 15,4%
  • novy div

    Hlasy: 1 7,7%
  • standartni vylepsovaci budova

    Hlasy: 1 7,7%
  • nove kouzlo

    Hlasy: 0 0,0%
  • mam lepsi napad a podelim se o nej s vama

    Hlasy: 1 7,7%

  • Celkový počet hlasujících
    13

Hexik

Znalec fóra
taky mate pocit ze 5 stavitelu je malo kdyz stavite 20h a dele? je pravda ze nejsem tak zdatny vezar a pokud nemam prestavku mezi vyzkumy jako ted tak moje spatne setreni ma za nasledek nedostatek casovych pomocniku

vic stavitelu - dalsi urovne stavitele klidne dostupne od urcite urovne nebo vazane na pozdejsi suroviny takze kdyz budete stavet trebas 7-10 staveb naraz tak mate rychleji postaveno to je myslim celkem jednoduche

moznost ziskat vice vypomoci na jednu vystavbu - nevim proc ikdyz 10% by melo byt ok kdyz budu mit vystavbu na 20h a zkrati se mi na 18h je to stejne skoro cely den tak tuto moznost sousedske vubec nevyuzivam (tedy nevyzaduji) moznost ziskat alespon 2 trebas druhou az behem probihajici vystavby (klidne30%) pak uz by to vypadalo jako vypomoc a ne solichani

stavitelsti pomocnici - nova budova ktera by pomahala urychlovat vystavbu - i u tohohle reseni bych videla hromadu moznosti jako trebas
- vylepsovaci budova eventova (fenix medved cokoli podobneho) nakrmis a stavitele zacnou konecne makat
- div spis nejaky mensi na na kraceni staveb (ikdyz tato moznost vzhledem k vyvoji hry by mohla byt az v nejake dalsi kapitole) tohoto bych se nejspis jen tak nedockala
- standartni vylepsovaci budova co by zamestnavala nejake ty makace

nove kouzlo (krmeni) stavitelu ktere jiz mate

mozna me napadlo az prilis moznosti a i nektere snad trosku na hlavu takze se nebojte vyjadrit co by se vam libilo ci mate svou lepsi predstavu
(pokud uz tu neco podobneho bylo nevim a jestli ano bude to davno a proc se na to znova nepodivat)
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
Já osobně mám na Arendyllu stavitele aktivované jen 4 a vystačím si. často mě poslední dobou spíš jak stavitelé limitují zdroje, ale @Hexik to poznáš v pozdějších kapitolách. minimálně s příchodem živoucího.
jinak netvrdím tak úplně že by to byl špatný nápad. Spíš se obávám, aby to nebylo na úkor něěčeho jiného.
 

GorGlin

Veterán
Mě napadlo jako možnost volba použitych makantu.
Když pošleš na stavbu jednoho a máš naklikanou výpomoc, zkrátí ti čas o 10%.
Když pošleš dva a máš naklikanou výpomoc, zkrátí to čas o 20%.
Takhle by se dal čas zkrátit až na polovinu a současně by to nebylo nic co by mohl hráč pouzvat bez rozmyslu na výstavbu padesati lodi v obchodnících.
 

Hexik

Znalec fóra
ani to neni vubec spatny napad ve chvili kdy vylepsujes jednu nebo 2 budovy s delsi dobou jako divy sidlo a jine asi nejhorsi je byt proste bez naboru to vetsinou urychlim nebo aspon castecne urychlim
 
Nahoru