• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová funkce Nový filtr v tržišti pro vylepšení hratelnosti. [předáno]

Aarwen

Pokročilý žák
Jednalo by se o novou ikonku v tržišti, v které by se zadal počet hvězd, které by měly nabídky mít a tím bychom je vyfiltrovaly a viděli bychom jen to, co požadujeme.Já konkrétně 2 hvězdy.

Dále by stálo o zvážení na ikonu, nebo upravení stávající ikony obchod cechu, možnost zaškrtnout ji a tím bychom neviděli obchody lidí z cechu ale jen mapařů. To pro ty, kteří nakupují mimo cech pro lidi z cechu.


//přesunuto z archivu - nezakládej prosím nová témtata v archivu - Ódin
 

DeletedUser2237

Guest
Jsem rozhodně pro. Určitě by to usnadnilo hru v oblasti obchodu:) Super nápad.
 

DeletedUser467

Guest
Filtr podle hvězdiček osobně vůbec nepotřebuji. Zas tolik nabídek se u mě na trhu nikdy neobjevuje a většinou si je filtruji podle nabídky/požadavku, tak jich tam mám o to ještě méně. Pak už mi stačí, že to jde podle hvězdiček. A zatím se mi podařilo jen jednou se překliknout a sebrat omylem nevýhodnou nabídku :D Nicméně toto již navrhoval Spunny v tomto tématu a návrh byl dokonce předán vývojářům, třeba se toho tedy dočkáte :)

Filtr na zobrazení pouze nabídek od sousedů by byl fajn :)
 

Aarwen

Pokročilý žák
Když nepotřebuješ , nech být. Já věřím že je dost lidí kteří mají obchody , protože jestli jsou na tom všichni jako ty tak to je asi něco špatně. Je vidět že už je víc lidí které nebaví proklikávat se nefér nabídkama, těší mě že aspon něco tě zaujalo.
 

DeletedUser5469

Guest
Já bych velice uvítal, kdyby na tržišti bylo možné zakázat zobrazování nabídek konkrétního uživatele. Mám tam konkrétního uživatele, který i přes několikeré oběžníkové upozornění, sem tam nadávek, hází třeba 8 obrazovek nabídek jako 200 drahokamů a chce za to 600 písku. Visí mi to tam takovou dobu a sem tam se mi při obchodování férových nabídek povede ukliknout a sponzoruji tohoto vydřiducha. Občas se stává, že v obchodě mám třebas 2 stránky normálních nabídek a pak 8 stránek nabídek od tohoto vydřiducha.

BYLO BY FAJN, KDYBY SE DALO V MARKETU NASTAVIT, ŽE NABÍDKY OD TOHOTO UŽIVATELE PROSTĚ NECHCI ZOBRAZOVAT V OBCHODU. I V NORMÁLNÍM ŽIVOTĚ SI MŮŽU VYBRAT DO KTERÉHO OBCHODU PŮJDU A KTERÉMU SE VYHNU OBLOUKEM.
 
Nahoru