• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Obchodování Nový filtr na trhu

Chtěli by jste na trhu filtr zobrazující veškeré nabídky 1:1?


  • Celkový počet hlasujících
    6
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser5831

Guest
[Shrnutí] Přidat na trh filtr na poměr zboží.

[Podrobnosti] Přidat na trh filtr který by umožnil hráči zobrazit si veškeré nabídky v poměru 1:1 ať ve stejné kategorii nebo mimo kategorie.

[Důvody] Na trhu je spousta stran nabídek které nejsou v poměru 1:1 a pro dost hráčů jsou nevýhodné. Tak by bylo hezké si moct zobrazit jen nabídky 1:1 ať už jsou v kategorii nebo ne svítí u ní 1 nebo 3 hvězdy a nemusíme se bát že se uklikneme a příjdeme o desetitisíce surovin za které dostaneme 00nic :D nebo projíždět desítky stran na kerých není ani 1 příjmutelná nabídka. A komu se to nelíbí, tak ten filtr používat nemusí;)

[Dopad na jiné herní prvky] Příjemnější a přehlednější trh.
 

DeletedUser5474

Guest
On spíš podle mě myslí filtr 1.1, který by měl třeba 1000 prken za 1000 drahokamu a tak, prostě všechno zboží bez ohledu na hvězdičky 1:1
 

Lovec Krys

Legenda
1000 prken za 1000 drahokamů tam stejně nedáte. 1:1 jde dát max. dvě zboží o stupeň více/méně, o dva stupně vám to povolí max v poměru 1:4.
 

DeletedUser5831

Guest
Když to vezmeš kolem tak se zakliklym poměrem 1:1 ke kterému si můžeš zakliknout stávající pozadavek moc nabídek mimo kategorii nebude, zase tolik lidí ti třebas 100 drahokamů za 100 svitků nedá oni tě raději okradou. Mě neuvěřitelně sere když mám na trhu 83 stran nabídek z nichž férova nabídka není ani 1, ale skoro všude svítí 3hvezdy a to jsem teprve u elfů, tak zase tolik sousedů nemám a na 1/3 mé mapy neexistuje život. Tak raději ani nechci vědět jak by to vypadalo mít těch provincii mnohem víc a bejt někde u prostřed. A pokud se někdy výjimečně najde někdo kdo nabízí 100 prken za 100 křišťálu, tak to rád vykoupim.
PS. Mě bybyl zase k ničemu filtr na surky stejné kategorie, to bych tam měl stejně X stran nabídek alá 1000 prken za 1500 mramor a to bez poplatků.
 

DeletedUser3346

Guest
Pořád dokola ... Nechcete chápat jeden fakt. Pro každého je poměr 1:1 jinak výhodný. Jsme na rozdílných úrovních hry a tím pádem i výroby. Nechápu proč se tomu říká tržiště když smysl a podstata slova znamená že dotyčný z toho něco utrží. Poměr 1:1 je spíše směnný obchod. A právě směnný obchod by šel řešit úplně jinak formou přes obchodníka. Příklad máte 50 000 bonusové suroviny a směníte u obchodníka za nebonusové suroviny a máte to rychle a hned.

Tohle je kapitalistická hra a nechápu tu kritiku na hráče co dávají nabídky nejen 1:1. Potom teda kritizujte systém poplatků za nabídky neobjevených hráčů, kritizujte proč není poměr 1:1 při nákupu diamantů třeba 500 diamantů za 500 kč, kritizujte navyšovaní cen u obchodníka po každém kliknutí apod.
 
Nahoru